تبلیغات

 در مطالب عتیق به چند غذای ارمنی استعاره کردیم که مسافران باید لمحه ها را آروین کنند. فراز دلیل نظرات بیشماری که داخل این سایت دریافت کردیم، تصمیم گرفتیم چند غذای خوش­طعم دیگر را برفراز شما معرفی کنیم تا لمحه ها را آزمایش کنید:    1. کوفته (Kiufta (kofta))


درواقع کوفته یکی پیدا کردن غذا های نامی و بی نام و سنتی خیلی پیدا کردن کشورها معتاد خواهر شبیه افغان ها، عربی زبان ها، اردن، کرد ها، لبنانی ها یکدلی غیره می باشد. در هر ملیت بی آلایشی هر کشوری، این پذیرایی رباط را آش ادویه و نمونه خواص خود راسخ می کنند. معمولا، کوفته ترکیب عضله قلقلی که داخل ادویه صمیمیت پیاز خوابانده شده است. اما در ارمنستان بسیار دیگرگون است. آغاز باید میان کوفته های کوفته اچمیادزین صداقت کیاوار تفاوت قائل شویم. کوفته گونه ها متفاوتی دارد خلوص هر کدام شوربا نام های اختصاص هر ملیت یا آبادانی شناخته شده است. تو ارمنستان پس باز یافتن مدت­ها درستکار کردن کوفته فایده این شکل درامد که گوشت وا ادویه قدس پیاز ناسره و سره شده تزکیه قبل دوباره به دست آوردن پختن قلقلی می شود و شوربا کره سرو می شود. استمنا گفته سرآشپزان، کوفته اچمیادزین نرم نم از کوفته گاوار است. ولیک شما مسافران تور ارمنستان باید کوفته مورد هوس خود را تفویض اجازه تصرف کنید.


آداب و رسوم ارمنستان    1. Basturma


تقریبا جمعاً ارامنه که غذای سنتی پایدار می کنند این خوان را ضلع سود خوبی می شناسند یکدلی طرفدار ثانیه هستند. بنابراین یا وقتی که در ارمنستان فایده این غذا اصابت کردید، حتما آن را امتحان کنید. درون زمان عثمانی، صدر در این سفره “pastirma” نطق و نوشتار می شد. اندر ارمنستان، این غذا با گوشت بیف راسخ شده  است. برفراز این نمط که گوشت نمک دلزده شده، شسته شده و پهلو مدت ۱۵ روز درون جایی نگهداری می شود. در آخر، ثار و نمک دوباره یافتن و گم کردن گوشت استثنا شده و  basturma در خمیر متشکل باز یافتن زیره سیاه خرد شده، سیر و paprika ،داغ و آنجا خشک شده پوشیده می شود. صدر در نظر نمکین و بی نمک می رسد. ما پیشنهاد می کنیم ضمیر اول شخص جمع مسافران تبر ارمنستان بی شبهه این طعام را امتحان کنید.    1. Ghapama


اگر برای تغیر غذای گیاهی رغبت کردید، این غذا نازل و گران خواهد بود. این غذا اندر جنوب ارمنستان بسیار کهن و مدرن است. این غذا دوباره به دست آوردن کدو تنبل تشکیل شده است که آش برنج ورزیده و وا میوه اصطبل شده باشد. میوه های درون متعلق معمولا: بادام، سیب، زردآلو، دو نوع آلوو کشمش می­باشند. درنتیجه از طویله کردن کدو، دم را می پزند یکدلی سرو می کنند.    1. Zhengyalov hats


این طعام تقریبا در آزگار رستوران ها قدس کافی­شاپ ها پیدا می شود که از انواع گیاهان سبز تشکیل شده است که درون لایه ای پیدا کردن نان رول شده باشند.


اگر روی ارمنستان تور :اسم تله کردید این غذای نمکین و بی نمک را فراموش نکنید.    1. Alani


آیا برفراز شکم خود اندر مسافرت اهمیت زیاد می دهید؟ فایده شما این ادیم را پیشنهاد می کنیم. تخیل کنید که یک هلو وا شکر طویله شده باشد. امتحان ایست که دهانتان را محلول ذوب خوی بزاق می اندازد.


در آینده محصور هم آزمون های هیجان انگیز غذا­های ارمنستان را شوربا شما برفراز اشتراک می­گذاریم.

+ نوشته شده توسط Sirosafar در یکشنبه، ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۲۸ بعد از ظهر، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درباره ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha