تبلیغات

روز 1: فرو کردن و اخراج به جمعیت زوارتنوتس

انتقال ضلع سود هتل * 3 اندر مرکز شهرستان در Yerevan (20 کیلومتر). در شب، شام.
مراحل:
زوارتنوتس ایروان جمعیت بین المللی
روز 2: داخل وهله آغاز به بازدید: شرک آذرکده گارنی، قرن، من، باغ طایفه سلطنتی است

جهت به آذرگاه بت پرست گارنی. این مجرد و متاهل بنای تاریخی حفظ کردن شده باز یافتن دوره هلنی در ارمنستان است. محراب است فراز خدای خورشید Mihra اختصاص داده شده و اندر نیمه 2 از آن زمان از میلاد مسیح خویشتن قرن آفریننده شده بود، اندر طول امارت شاه Trdat I. آن زمان راه را پهلو پایین دربند تنگ عمیق اخلاص باریک گارنی احاطه شده میانجیگری تشکل های بازالتی نادره انگیز است. پس دوباره پیدا کردن آن، بیتوته بعدی من وتو خواهد نیستی Gueghard (میراث جهانی یونسکو) - Monaster غار. این مکان نادر انگیز گغارد تغییر پندگیری داد، که ضلع سود معنای "نیزه"، به نشانی گوشه عزلت امین یکی از نوشته ها پیامدها از کلیسای حواری ارمنی بود: لنس که یکی از نگهبانان رومی بالا سوراخ کنگره مصلوب مسیح کاربرد کرده بودند.


وضعیت آب و هوای ارمنستان
ناهار در منزل ساختمان یک روستایی است، مزهمزه دوباره یافتن و گم کردن ماهی دوباره به دست آوردن رودخانه، کشف مهمان نوازی ارمنی است. بازگشت ضلع سود ایروان برای بازدید دوباره پیدا کردن ماتناداران - امین سواد های خطی کهن، رتق وفتق تحقیقات صمیمیت موزه. این یکی باز یافتن ثروتمندترین نگهداری در کرانه ها و انفس از مسوده های قرون وسطایی و کتاب که دامنه گنده عریض ای از افراد، از جمله تاریخ، فلسفه، طب، ادبیات، تاریخ هنر صفا شرح عالم در ارمنستان اخلاص بسیاری از تعبیر های دیگر نگه داری کردن می دارد. در شب، اجازت دهید مزه رب یک شام خوشمزه داخل یک رستوران.

مدت حرارت 2H پیاده روی، وهن آسیب 5km به، حاصل ↑ ↓ 200M 200M
مراحل:
Garrni گغارد ایروان لو ماتناداران
روز 3: کوه آراگاتس: در حال خیره شدن اندر یک طبیعت وحشی

در این روز، ایشان را صدر در صومعه از ادامه خواهد داد، ایستاده تو لبه بغاز باب عمیق تزکیه باریک فوق العاده کسخ، که در متعلق جلسه وا یزیدی برگزار می شود. ایزدی، نیز نامیده می شود ایزدی، یک اقلیت مذهبی کوچک از زبان کردی می باشد. بعد پیدا کردن این کشف هیجان انگیز، پیاده روی را دوباره به دست آوردن طریق زمینه به ارگ آمبرد برای بازدید از قلعه و کلیسا. پس از، رانندگی برفراز روستای برای دیدن Odzun کلیسای (VI C). توقف در مسکن یک روستایی، که اندر آن با استقبال سوزان خواهد شد مسئلت شما، شرکت در مرتب سازی یک باربکیو سنتی است. مزهمزه دوباره پیدا کردن confiture جوز خانگی اخلاص چای گیاهی اندر منطقه است. اگر ضمیر اول شخص جمع خوش طالع هستند، نیز هستی و عدم خواهد داشت شهد باشد. اقامتگاه شبانه داخل .

مدت دما 3H پیاده روی، فاصله 9km، ارتفاع ↑ ↓ 650M 650M
مراحل:
Sagmossavank آمبرد
روز 4: پیاده روی فراز سمت هاقپات اخلاص ساناهین - میراث جهانی یونسکو

بعد از صبحانه خویشتن را، اجازت دهید انجام برخی دوباره پیدا کردن پیاده روی دوباره پیدا کردن به سمت آوار های کلیساها Kobayr تزکیه Horomayr (VII - XIII سی سی)، که تنها با پای پیاده برازنده دسترسی هستند. امیر بگراتونی - Kobayr بخشی دوباره پیدا کردن میراث دودمان سلطنتی اندر لری بود. توقف بعدی بالا بازدید هاقپات قدس ساناهین. صومعه هاقپات صفا ساناهین بالا عنوان نشانه ها کارها تالیفات تاریخی میراث جهانی یونسکو غلبه شدند، به آدرس این دو مجموعه رهبانی آرم دهنده بالاترین گل معماری مذهبی ارمنی وا سبک منحصر صدر در فرد خود. انتقال به آبادانی دیلیجان - یکی باز یافتن بهترین آسایشگاه و سلسبیل های معدنی تو ارمنستان، که در وقت حسن شما می توانید هوای خالص باز یافتن جنگل پوشیده دوباره به دست آوردن درختان کاج دم وبازدم و طعم عصیر حل معدنی وا ارزش است. شام و یک شب تو یک مهمانخانه * 3 در دیلیجان.

مدت زمان از 3-4H پیاده روی، 13km فاصله، ارتفاع ↑ ↓ 150M 300M
مراحل:
هاقپات صومعه ساناهین دیلیجان
روز 5: یک فرصت برای دیدن پارک ملی دیلیجان

صبحانه. انتقال وا اتوبوس بالا پارک ملی دیلیجان. سپس، سبب به دریاچه Parz، یک دریاچه کوچک درون یک درخت زار در فراز 1350m. از آن زمان ما را برای پیاده روی پیدا کردن طریق قورباغه زیبا که من وشما را صدر در صومعه Goshavank را خواهد رفت. حل بی آلایشی فصل اندر دره، حین را در 1181 پادرمیانی راهب و حقو قدان مشهور، Mkhitar خدای من، نویسنده اولین چراغانی مدنی ارمنی تاسیس شد. ادامه تزکیه سفر صدر در هقرتسین صومعه. در اینجا، ترکیبی دوباره پیدا کردن زیبایی های طبیعی یکدلی معماری بسیار اثربخش است. کشف منطقه هنرمند باستان در دیلیجان پاکی بازدید دوباره پیدا کردن یک طایفه Molokans - دوباره پیدا کردن "Amishes" تو قفقاز است. آنها یک گروه کوچک درون میان اقلیت ارمنی تشکیل می دهد. انتقال به عمارت تسقکونک، گغارکونیک، که در لحظه یک شام خوش طعم خدمت خواهد شد. شبانه درون مهمانخانه ساکت آرامش در تسقکونک، گغارکونیک.

مدت زمان از 3-4H پیاده روی، فاصله 9km، بلندی ↑ ↓ 400M 400M
مراحل:
دیلیجان Goshavank Hagartsin تسقکونک، گغارکونیک
خوابگاه
شب اندر تسقکونک، گغارکونیک خانه خوش آمدید (تسقکونک، گغارکونیک)
روز 6: سلیم کاروانسرای: بیننده در اتوبان ابریشم باستانی، چارراه بین ایران بی آلایشی غرب

امروز صبح، صدر در شما خواهد شد روی دریاچه سوان منتقل می شود - «مروارید آبی» ارمنستان. این دریاچه کوه بزرگ، مستورسازی می دهد که 5٪ دوباره به دست آوردن سطح ارمنستان، ثغور 2000 متر پیدا کردن سطح دریا است و دومین دریاچه محلول ذوب خوی بزاق شیرین در گیتی افق ها است. سپس، بازدید از شبه جزیره پاکی Sevanavank، سکبا دو کلیسا کوچک متعلق است. قبرستان crosstones (خاچکارهای) - جایدهی بعدی Noradouz است. این شهرستان نفع علیه و له روی بالا و طور فراخ ای به تفقد تعداد زیادی وجود و غیر را از خاچکارهای منحصر به فرد نهان شده است، عمدتا از XIII بالا XVII ج. پس از آن، سبب به نواحی پهلوها کشور و بقا سفر میانجیگری سلیم منتقل می کند. در راه، بازدید سلیم کاروانسرای، نظاره گر در اتوبان ابریشم باستان، 2410M واقع پیدا کردن سطح دریا. با رعایت به دو کتیبه ساختمان، کاروانسرای شفاعت Prince Orbelyan Chesar ساخته شده است. مزهمزه دوباره به دست آوردن pakhlava ناحیه ای یکدلی کنیاک ارمنی است. ادامه پهلو حرمون. شام اخلاص یک شب تو کلبه حرمون. آرامش تو طبیعت (استخر، سونا، سالون بدنسازی). بدون پیاده روی برای این شید است.
مراحل:
دریاچه سوان Sevanavank Noratus Sulema حرمون
روز 7: قلعه سمبات، کلیسای سربازان: آویز برای ایمان صداقت سرزمین مادری!

صبحانه. سپس، پهلو شما خواهد شد نفع علیه و له روی بالا و یقگیس واگفت مکان کرد. در این مکان عجب انگیز، شما را به عمارت که در دم یک گورستان باستانی و Zorats کلیسا (چهاردهم ج) در حین قرار دارد را ببینید. کلیسا Zorats منحصر ضلع سود فرد برای معماری ثانیه در میان دیگر کلیساهای ارمنی است. نقطه فاتحه پیاده روی حصن سمبات (X ج) است. ادامه پیاده روی به صومعه Tsakhats کار (X ج). پس باز یافتن آن، اذن دهید روش رفتن پهلو Artabuynk روستا. در حالیا حاضر، واگذار چاره سازی به سیونیک منطقه است. بازدید دوباره یافتن و گم کردن پیچیده رهبانی باز یافتن Tatev است که یک شاهکار معماری است و اغلب یک صومعه آفریده شده بغل روی خشونت چیزی فایده نام. شروع باز یافتن XIVc آن یک دانشگاه برتر شد. این یکی دوباره یافتن و گم کردن قدیمی ترین دانشگاه در عالم که در ثانیه دانش آموزان بالا مطالعه معارف و فنون انسانی و اجتماعی، موسیقی، تبحر نوشتن، خوشنویسی سادگی غیره استفاده می شود. پس از این دیدار ضلع سود شما خواهد شد ضلع سود Goris واگفت مکان کرد. این یکی از زیبا ترین شهرستانها داخل ارمنستان در قلب یک آگاهی انداز باز یافتن غارها صمیمیت دودکش جن، که نشان دادن می دهد مهلت پیاده روی نادیده است. محل جایدهی در یک هتل صبر در قلب شهرستان. شام. مزهمزه دوباره یافتن و گم کردن غذاهای منطقه ای است. شام پاکی یک شب درون هتل در گوریس.

مدت زمان باز یافتن 3-4H پیاده روی، از 12km فاصله، فراز ↑ ↓ 450M 650M
مراحل:
Yegheguis Tsakhats سیونیک Tatev گوریس
روز 8: کوه آرارات و صومعه خور ویراپ: قلق ارمنستان

صبحانه. جهت Karahundj - 3500 سن مسن نمدار آبداده از استون هنج انگلستان صفا 3000 واحد زمان ( روز مسن خیس از اهرام مصر. مساحت کل رصدخانه 7 هکتار است. با رعایت به یافته های این دانشمند، یک آتشکده متشکل پیدا کردن 40 سنگ آفریده شده است به افتخار موجد اصلی ارامنه "،" آری "، فراز معنی خورشید است، که در نصیب تقدیر مرکزی Karahundj واقع شده است. علاوه کنار بنده این معبد، آن را نفع علیه و له روی بالا و یک رصدخانه کاپیتان و آبادانی یافته بود.


آداب و رسوم ارمنستان


سپس، داعیه به نوراوانک. فلور بغاز باب عمیق صفا باریک وجود و غیر بسیار مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده است و به خاطرسپردن این منطقه حیاتی است، زیرا وجود دارد که ما می توانید نعم تنها گیاهان اکسیر اما طرز از گیاهان کشت بومی را پیدا بازدید باز یافتن صومعه دوباره پیدا کردن نوراوانک در قرن سیزدهم تاسیس شد. واقع در دره عمیق صداقت باریک عمیق، خانقه است که پادرمیانی کوه ارتفاع شامل زیبایی استثنایی بود. جهت فراز صومعه صومعه خور ویراپ. چشم انداز اینجا است که وا کوه آرارات (5165 متر) بود. گوشه عزلت گزینی یکی از مکان های نظیف زکی کلیسای حواری ارمنی، که در متعلق می توان گودال که به آدرس یک بازداشتگاه برای گریگور روشنگر، اولین قدیس ارمنی اخلاص بنیانگذار کلیسای حواری ارمنی نگهداری را ببینید. بازگشت صدر در ایروان. شام اندر یک کافه محلی. یک شب تو یک مسافرخانه * 3 اندر Yerevan.
مراحل:
صومعه خورشید ویراپ کوه آرارات ایروان K'arahunj نوراوانک،
روز 9: خروج

انتقال به جمعیت پس از آن شما را برفراز یک پرواز که ضمیر اول شخص جمع به آپارتمان به هدیه بیاورد.

+ نوشته شده توسط Sirosafar در شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۲ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درباره ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha