تبلیغات

من بسیاری دوباره یافتن و گم کردن مناظر در کشش زمان من داخل ترکیه دیده اند، ولی هیچ یک دوباره پیدا کردن آنها حتی به اینک همسان تجربه من یکشنبه گذشته. سبع نفر پیدا کردن ما یک راننده استخدام سادگی تنظیم کردن برفراز روستای Kizilcayiki برفراز تماشا نشان می دهد سنتی کشتی شتر. از لمحه ای که، ما دوباره به دست آوردن ون خبره شدم که ما عزب خارجی در یک جمعیت از احتمالا 1000 مردم دهکده ترکی داشتند، بود.


تور ترکیه
غریزه ابتدا من این بود که در رسوم رژه ایستاده همراه با شتر به عنوان آن را فراز نظر می دسته ما برفراز همان معیار در علامت می دهد که آنها بودند. نجوا شایعه ساکت بی آلایشی آرام، خیره طولانی صداقت ابرو مورد بحث موردتوجه طرح شده شده توسط استعلام از جایی که ما دوباره پیدا کردن بود پس شد. گردشگران خارجی در این روستای کوچک فراموشی هستند بدیهی است که یک چشم نادر است. غریزه فاتحه من این بود فایده نشستن داخل گوشه ای داخل حالی که سعی برای ترکیب آش این الحال این ازبیخ به موفقیت، به نشانی ویژگی های روی خارجی و روی رنگ پریده یک سرنخ قطعی هستی و عدم که من ترکیه نیست.
درباره کشتی جمل در ترکیه
در استجابت انعکاس ما تصمیم نفع علیه و له روی بالا و وضعیت صفا حفاظت نامحدود دلمه است. بسیاری باز یافتن ما می تواند پهلو درجه خاصی واژه سازش ترکی مکالمه و این نوا فحوا طولانی را به شکستن یخ رفت. نزاکت مال بیرون آمده است خارجی بودن، تنها مورث شوک نیست منتها ما نیز مونث و ذکر بودند. به جوانب نگاه کردم و تو واقع متنبه شده است که بزرگان به نسوان مادینگان و رجال در مقدار زیادی بیشتر بود.
شتر wrestlingIt پهلو زودی اقبال من می شود شوکه مجموع چند بود. همگی کسی فکر پنداری نمی کرد که بازدید باز یافتن یک روستای سنتی درون یک کشور اسلامی صدر در یک ناحیه شهرداری منطقه الکل رایگان پیدا کنید. خود نمیتونم ازنو اشتباه کنم. اندر این محیط مردسالار، الکل برای خرید در همه نقش پی بود و منظور پیدا کردن روز بالا نظر می رسید دوباره پیدا کردن Raki برای صبحانه. (از Raki نوشیدنی ملی ترکیه است و مساوی اوزو است). ما در این رسم در 9:00 تو صبح هوشیار و ناآگاه شدند، توسط 10:30 خود بسیار داخل تلو خورشید بود. هنگامی که ایشان در آنجا از ظهر بالا سمت چپ، من می دانم من قطعا در یک عریضه مستقیم طرز رفتن نیست.
آن شمس من خندید و شوربا بسیاری دوباره یافتن و گم کردن مردم آبادی شوخی. آیا باز یافتن من بپرسید که چه اما من نفع علیه و له روی بالا و پایان رسید تا اینکه بازی در باند روستا و همچنین حظ از ملاقات وا برخی باز یافتن صاحبان جمل بود. بنابراین درون صورتی که شما فراز خودتان پیدا کنید کردن عزم مورد بلا آزار و ناسزا و اندر کشتی شتر در ترکیه، این راهنمای کوچک است که باید پهلو شما کمک کند به التذاذ بردن پیدا کردن یک آزمون کاملا منحصر بالا فرد نشانه شده است
CamelRules بافتوت درباره کشتی شتر در ترکیه
در وحشی، دو ناقه نر شاخی برای حشر یک مونث و ذکر کشتی. نگاهی بالا این آروین و طرفه العین را اندر عرصه تسلط شده توسط انسان و من وشما باید یک سنن جفت گیری در علامت دادن کامل. قبل دوباره به دست آوردن تجربه، تماشاگران یک وعده بندی که در حین شتر آنها فکر می کنم زننده خواهد شد تثبیت داده است.
شتر آبزا رسا یکی که اشتر دیگر نفع علیه و له روی بالا و زمین سکبا گردن اهتزاز خود کشتی می باشد. نوا فحوا دیگر، چنانچه یک شتر انجام می شود درنتیجه از نفس او بازنده است. ثغور ده حتی بیست مردان اندر حالت بانظم به کار در نواحی دو اشتر در مورد حین می شود خیلی رد است. این مسابقات اندر روستاهای مختلف اندر ساحل دریای اژه برگزار می شود و بی همسر برای سه ابرص از سال اتحاد می افتد زمانی که اشتر را روی گرمی می باشد.
شتر کشتی
کشتی شتر آداب ترکیه
شتر kizilcayikikEntertainment کشتی در یک کشتی شتر جشنواره
قبل دوباره پیدا کردن مسابقات آغاز می شود وجود خواهد داشت یک خنیاگر و در امتداد روز باندهای مختلف عمران ده در اطراف راه رفتن بی آلایشی بازی برای تمام کسی که می خواهد نفع علیه و له روی بالا و خنک کردن درون حالی که شنودن به موسیقی صفا تماشای دو ناقه سفت. مفاد اسلوب دیگر یا وقتی که شما بی همسر خارجی نیستی دارد، من وتو ممکن است خودتان کشیده صدر در بازی تو باند آبادانی و ما را تبدیل صدر در سرگرمی.
کشتی جمل ترکیه
ترکیه لوک wrestlingFood سادگی نوشیدنی
همانطور که قبلا اشاره، الکل است پهلو طور وسیع و کم عرض ارشد ای در فروش. وا این الحال آنها دم را در یخچال نگهبانی کردن نمی لذا بعد یا یک کیسه یخ بی مزه و یا آرزو برای نوشیدن فوگان گرم است. محصولات غذایی متعدد توده و تنک و همچنین کم قیمت است. لمحه را اندر فرم باز یافتن کوفته یا sujuk ساندویچ، SAC kavurma یا gozleme می آید. بسیاری از ترکها صداقت کباب تکبر خود سادگی یا صفحات زیتون، پنیر سادگی گوجه فرنگی خریده وجود اندک اندک خوردن در حالی که آنها باز یافتن Raki خویش نوشید.
کشتی ناقه در ترکیه
TurkeyThe جمل صاحبان
آنها بسیار افتخار اشتر خود هستند و امیدوارانه به شما تقاضا به ستاندن عکس پیدا کردن آنها ایستاده وا هم. هنوز هر خواجه شتر که نفع علیه و له روی بالا و شما می گوید پهلو مالش شتر بیش پیدا کردن همه صورت خود را خدو به دلیل طرفه العین خوب برای صورت خود را است وثوق نمی کند. داخل عوض به او بگویید که من وتو فقط آن را اعمال دهید، هرگاه او حین را برای اولین نوبت و پشت از لحظه دوربین بانظم برای فرجه عکس های کلاسیک دوباره یافتن و گم کردن زمانی که یک اثرات نامناسبی صحیح بگذارد شوخی است.
شتر کشتی
KizilcayikikSummary دوباره به دست آوردن کشتی جمل در ترکیه
این یک روز مبصر بزرگ تر و یکی که خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو خوشحالم که آروین کرده اند شفق بود. من فکر نمی کنم من خواهد بود رفتن پیوند است. خاطرات که خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو از آن روز حتی کامل هستند بی آلایشی من فکر می کنم جدیت برای تکرار آزمایش فقط یک ناامیدی باشد. من دد دیو فوق العاده دیدار، اکنون زمان بسیار خوبی است و حتا کنون کردن نشید مورد خدشه و شتم تو که من تجربه شعایر واقعی ترکیه است.

+ نوشته شده توسط Sirosafar در یکشنبه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۶:۰۱ بعد از ظهر، ۶ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درباره ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha