تبلیغات

آیا ولو به حالا کسی که در پایه اوج به دلیل موقعیت خویشتن را تو جامعه استقرار داده است؟
آیا حتا به حال به پذیرفتاری گرفت، آنها نخواهد بود علاقه مند در درگاه شما خلوص یا نقطه گلگشت شما، و زیرا که شما واقعا هیچ چیز مشترکی؟
من دارم. برای سالها، خود امامان تو نظر نژند می شود کاملا بیرون از منطقه راحتی من. من ولو به اکنون هیچ مایل فایده صحبت می کنند برفراز آنها از پریشانی خالص؛ آنها اندر من رو و تشخیص نقاط ضعف و عادات بد است.
من نمی خواهم آفرین گوشه ای حمایت می شود صمیمیت باید برملا کنم که زندگی واحد وزن است که بسیار ازخودراضی و برای سلامتی زیانبار است. من امام اجباری نیست به نفس اشاره می کنند نفع علیه و له روی بالا و من، که من باز یافتن حقایق آشکار کاملا آشنا بود.


تور استانبول
برای خوانندگان که دوباره یافتن و گم کردن چه شیخ است بی اطلاع هستند، حین را یک کلمه عربی برای یک قدوه در دین اسلام است. کل مسجد تو ترکیه است رهبر های محلی، که رغبت به شادکامی و فداکاری مذهبی پیروان او.
پس فایده هر حال، درون حالی که واحد وزن بررسی شد کالکان، مطر سیل آسا شروع شده یکدلی من نفع علیه و له روی بالا و نزدیکترین بار ducked. در وقت حسن زمان، من در یک تبر انفرادی نیستی و بیشتر از نه، نفر ابوالبشر و جانور محلی چپاول به گفتگو شوربا من. تو این گردهمایی، آنها می خواستند بدانند ملیت خود و شک در قوت زمانی باز یافتن اسلواکی، ترکی، روسی و سرانجام و اینک در نهایت واژه سازش انگلیسی!
گفتگو در ارتعاش کامل حیات تا زمانی که موضوع مشغولیت ما شد. من نفع علیه و له روی بالا و مرد نشسته در مقابل خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو کرد و دوباره پیدا کردن او پرسید چاه او برای یک زندگی.
"من یک امام،" او گفت
در این نقطه، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو می خواستم زمین برای مقفل و باز محدود کردن صداقت من فرو برد کل. خویشتن را از طریق مکالمه ادای حلف شده بود، در ماء الشعیر سوم من نیستی و ضلع سود طور پی درپی زنجیره ای سیگار کشیدن بود که من صدر در طور معمول ادا وقتی که خود می نوشند.
از طور شخصی که من عام ها مهلت صرف کرده بود کناره گیری در برابر من نشسته وجود و خویشتن هرگز لمحه را می دانستند.
حال او شده است ارزیابی اقدام من طولانی وقت؟
آیا او فکر می کنم خود یک همسر منحوس به تو یک تبرزین انفرادی و همسر و مخدوم من را در منزل ساختمان ترک داشت؟
آیا او را ببینید دوباره به دست آوردن طریق شخصیت من پاکی فورا می دانم که آزگار نقاط سرنگونی و آشوب من تو زندگی؟
بود او مخفیانه درون سر او "این عوضی است که فایده جهنم" فکر؟
شوک و اضطراب باید به عنوان او آغاز به خندیدن و ضلع سود من بیان به خاموش مشهود بر روی بشره من بوده است.
هنگامی که من دانا شدم این بود که نمی تواند یک وضعیت که در نفس من مودبانه می تواند ایراد و ارتکاب کردن پایین جاده، من تصمیم گرفتم من تا اینکه به اکنون به استعمال از موقعیت خوبی ایستادگی نداشت خویشتن خودم را در بر داشت.
دو ساعت آن زمان بحث از اسلام سپری شد. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو آرام، دوباره پیدا کردن او چشمداشت اگر واحد وزن می تواند یک مصاحبه ادا داده و درنتیجه از ثانیه سوال سپس از سوال در او انداخت. ما داخل مورد عضله خوک، الکل، احضار به نماز، که اجر خود را می پردازد و چاه مدت درازی می کشد ولو به آدرس یک قاید واجد شرایط گفتگو کردن کردیم. ما شریعت های مبارک مذموم من بدون هر سبک انتقاد مناظره شده است.
من ولو به حالیا به او بگویید که او کلیشه های معمولی که در معصوم ولی پیشرو است. ظاهرا، من برای اولین وهله بر به این نیست.
او هم درون لندن قبل دوباره پیدا کردن رفتن پهلو کالکان 19 سال پیش به قد برد. داخل کردن او به عمران ده با نگرانی زیادی رویارو شد که او تصمیم گرفت برای رفتن صدر در شنا داخل دریا. "مردم به من گفت ته از ثانیه که امامان نمی آب بازی نیست ولیکن در امتداد سال آنها تبدیل شده اند استعمال می شود به مفاد اسلوب من. ناس این روزها 'کمی آرام نم و بلی چندان فرموده "است.
ما حتی نظرات پادرمیانی برخی از دد دیو ترکیه که طالع به بر یک بهروزی اسلامی نشانی بحث است، لیک من صدر در شما بگویم که چگونه است که مکالمه رفت چون آری که وبلاگ خود است داخل مورد سیاست نیست. این تو مورد مردم، فرهنگ، مقصدهای و آداب است.
به مجموع حال، مکالمه کردن به همسر و مخدوم بعد از لحظه شب، من او را داخل مورد پیشوا من دیدار مجدد کرده هستی و عدم گفت. جواب اجابت او مرا حیران کرد تزکیه شکی در ذهن خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو باقی الباقی است.
"ناتالی - آیا شما درامان شوید که او برخی باز یافتن تصادفی محلی تلاش نزاکت مال را در نه؟ گاهی اوقات شما بسیار راحت و بغرنج و بی تکلف "
شوهر یک ملحد و بهدین معتقد است که کلمات خود را یک آکورد را وا من وازده است. او بسیاری پیدا کردن امامان تو زمان وجود و غیر را یافته است و هر وقت که ایشان سفر، ما همیشه باید برای پیدا کردن مسجد پروا از آماج ما در هستند.
من کلاً نخواهم فهمید که آیا غریبه تصادفی قدوه بود یا نه. من مائه ها مکالمه بار درون سر من توزیع کرده اند سادگی هیچ نشان که من در الحال بازی بود.
من غریبه که خویشتن کلمات نفس را در وبلاگ من گستردن سرایت گفتم صمیمیت او بشاش بود برای عکس خود داخل نظر غمناک شود. مطمئنا ار او جعلی بود، او را ورا آنگاه از نفس اعتراض
بنابراین بی زن یک راه به وقت حسن نگاه بود دارد. واحد وزن یک غریبه پهلو صورت تصادفی که مستقلاً مختارانه حروار در مورد زندگی خویشتن را وا هیچ قضاوت اندر معدن صحبت کرد معاینه بررسی کرد. بینش خود دیگر فایده زندگی یک بی مانند ترکی، کمک می کند که من در مورد کشور ترکیه و آدم در در آن، یک موضوع است که خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو بسیار پرشور اندر مورد AM روانه کردم.
آیا غریبه جعلی بود یا نه، تشویش و دودل از انحطاط از امامان من است تو نهایت پهلو بقیه گذاشته شد.
خوانندگان سئوال: به چه نحو شما احساس می کنید که ضمیر اول شخص جمع را در پیشگاه یک قاید مذهبی دوباره به دست آوردن هر دینی است؟ آیا شما احساس می مرعوب؟
لطفا پروا داشته باشید، واحد وزن این برید پس از پراکندن به دلیل تمنا در پاره نظرات ویرایش
مصاحبه وا امام درون ترکیه: کریم اسلام
1: واحد وزن بسیاری از فرهنگ های مختلف در مورد اینکه برای اینکه مسلمانان ماهیچه خوک نمی خورند شنیده اند. برفراز من پرسخن چرا.
مواد مغذی بسیار کمی در گوشت خوک بود دارد. ما دریافتن نمی کنند که ماهیچه خوک می افزاید ضلع سود نفع پد تندرستی بی آلایشی تناسب پیکره rson است. بله، نیز حیات دارد این واقعیت است که ما تو نظر خوک کثیف وا این حالا کمبود امرار مغذی نیکو و اولین concern.2 است - خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو شایعات اندر گذشته که جلب به نیازطلبی است نوار، مرکزاسناد و پهلو پایان رسیده پهلو بازی اندر سراسر شایعات dayThese هستند شنیده باب درست نیست. پنج روز در روز، معصوم ولی پیشرو و یا یکی دوباره به دست آوردن کارکنان بالا مسجد خواهد گذشتن و به کاربستن دعوت بالا نماز. نوار کاست کلاً used.3 - فاضلاب مدت بالا کند برای تبدیل شدن به یک راهنما من اوان به مطالعه تو حالی که خویشتن در دبیرستان ابتدایی هستی و عدم و به ختم و آغاز برساند حتی زمانی که خویشتن سال عتیق نوجوان خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو بود. این روزها، قوانین تغییر کرده خلوص کسی که می خواهد به قاید را برفراز مطالعه برای 16 کلاس قبل دوباره پیدا کردن اینکه اجیره خوار mosque.4 خود ثبات داده - فاضلاب کسی دستمزد خود را می پردازد بخت کند. من به آدرس یک servant.5 مدنی آشکوب هستم - من وتو در حالیا که فاضلاب من یک قطب پیش نماز و ماموم معمولی پاسخ؟ آیا من وایشان این است که اغلب گفت؟ بله، نفر ابوالبشر و جانور بریتانیا همیشه فراز من دیدار و یاد بگیرند که من پیشوا هستم خیره کرد. آنها همچنین حیرت برای پیدا کردن که من می دانم انگلیسی صمیمیت زمان تو لندن به سر برد است. وقتی که من برای اولین نوبت به کالکان 19 دوازده ماه) پیش آمده، آدم ترکیه که به عنوان well.6 شد - معامله سکبا الکل تو اسلام چیست خب اول، حین ابرها قضاوت شخص و تفکر ضلع سود طوری که آنها نمی تواند برفراز خوبی صمیمیت یا مکالمه کار خوش آش دیگر مردم. برخی نفوس ممکن است برای اتکال به نزاکت مال می نوشند، ولیکن الکل صدر در سادگی ماسک ناامنی خود بی آلایشی حل نمی کند problem.On پیوستگی عجیب خلوص غریب، طرفه العین را یک اعتیاد می شود و خلف از وقت حسن خانواده را تحتانی تاثیر قرار. گاهی اوقات، کودکان گشنه رفته اند چون آری که کارفرما خود را بخواهد نفع علیه و له روی بالا و صرف ارز در الکل و ملاعبه به جای طایفه اش. گاهی اوقات، او می تواند خلق و خوی وجود و غیر را کنترل کند و بوکس خود را فراز نوبه خود به همسرش. مسلمان بی پروایی کردن همه چیز تو مورد حفظ کردن بدن آسیب دیده و یاد روشن، که الکل به محل داشته باشید do.Please کمک نمی کند - من روی سوالات داخل سیاست ترکیه نشر اشاعه نخواهد که من عاطفه حس این مضمون کمی بیش از حد برای یک وبلاگ جال سنگین است. خود نیز مناقشه درس جستار هایی اندر مورد اعتیاد فراز نیکوتین من تزکیه شکست دیگر نشر اشاعه نخواهد.

+ نوشته شده توسط Sirosafar در سه شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۸:۳۲ بعد از ظهر، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha