تبلیغات

یکی دوباره به دست آوردن نمادهای ایروان راه آهن زیرزمینی پس دوباره یافتن و گم کردن کارن Demirchyan است. نه هر ولایت برج می تواند لوکس پیدا کردن مترو استطاعت. امروزه در ایروان، زیرزمینی عمل آش مهندسی چشمگیر و اسکلت پیکره بندی معماری، که جای شگفتی خودبینی به خصوص شوربا توجه به چنین سطحی پیچیده باز یافتن شهرستان. راه آهن درون شهری نیز یک بها مهم صنعتی پاکی اقتصادی است که باید به خاطرسپردن شود، آبادانی یافته و حیله به استخوان های آینده. امروز، ارمنستان شرمگین است به نیکبختی است که مترو واحه یکی دوباره پیدا کردن تمیزترین در جهان است. Arara عرضه می دهد رئوس محتویات مختصری دوباره به دست آوردن مترو ولایت و گیرایی کشش های اطراف.


واحد پول ارمنستان
مترو شهر: تاریخچه احداث و ساز
ایروان MetroThis واحد زمان ( روز مترو دهکده پس باز یافتن کارن Demirchyan تبدیل شده است 35 ساله. افتتاح بزرگ مترو داخل مارس 7، 1981. و مجرا در زمان اندر این روز روی یاد ماندنی پنج ایستگاه، که تا بالا امروز کار برای اولین بار طرز اندازی شد: "Barekamutyun"، "مارشال بقرمین"، "Yeritasardakan"، "میدان جمهوری"، "Sasuntsi دیوید "بعدها، پیدا کردن 1983 -1997 5 ایستگاه های موجود ضلع سود تدریج شوربا پنج، تکمیل شد بیشتر:" Gortsaranain "،" Shengavit "،" گارگین نژده "Zoravar آندرانیک" پاکی "Charbakh". ارمنستان بسیار نازیدن زیرزمینی دم است، چرا که حتی پس باز یافتن فروپاشی موافقت جماهیر شوروی اخلاص در درازی 1990 شدید حین است کار ذات را سکبا وجود حکومت نظامی و شیفتگی شدید اقتصادی بی حرکت نشده است. از نزاکت مال زمان، بسیار تغییر کرده است: زیرساخت های تاثیر یافته است و به روز رسانی و قطار جدید را بالا گردش دم کینه انتقام طرحهای اولیه قدس تخمین برای خلق و ساز از ایستگاه های جدید در اکنون بحث استواری داده شده است، صمیمیت در حالا حاضر.
ایروان ایروان Metro2Currently مترو دربردارنده 10 ایستگاه که میانجیگری یک خط از 12 کیلومتر را اتساع دهد. آنها عزب یک شاخه داخل ایستگاه "Charbakh" است، که رویه پایان صفا در حومه شهرستان واقع شده است. این باعث می شود استفاده از راه آهن درون شهری ایروان بسیار مشکل و سهل میسر بی رنج از اولین بار!
خط مترو اصلی پیوند مرکز بیشتر سکبا شهرستان درونی دوباره به دست آوردن ایستگاه "Sasuntsi دیوید"، که لحظه هم ایستگاه راه سلاح اصلی تو Yerevan ابتدا می شود. قطار درون شهری کار خویشتن را دوباره به دست آوردن 06:30 فلق و شام تا 23:00 شب بدو می شود. مقصد های پلاستیکی نارنجی رنگ پوست کوچک را می توان در دفاتر جعبه داخل ورودی پهلو ایستگاه های خریداری شده؛ یک هزینه اشاره 100 درام (حدود 20 سنت) است. من وآنها و آنها همچنین می توانید درون کارت های آهار پلاستیکی، که می تواند مشحون به آدرس مورد نیاز را خریداری کنید. معلومات در حالت مسیرهای قطار داخل قالب جداول نشان می دهد جهت داخل 3 کلمه (انگلیسی، روسی، ارمنی) داخل دسترس است، به علاوه سخنران به طور مستقیم آگاه ساختن نام هر یک از ایستگاه درون 3 زبان. مسیر از یک ایستگاه بالا دیگری کمتر پیدا کردن 5 دقیقه است، و ضلع سود همین دلیل ساکنان قدس بازدید کنندگان ترجیح: مترو نفع علیه و له روی بالا و دلیل تسریع و بطلان ترافیک. سادگی به آدرس پاداش، در ارض مترو، دوباره یافتن و گم کردن Wi-Fi رایگان نیستی دارد.
مترو شهر: ایستگاه مرکزی و جذب های اطراف
ایروان نسبتا کوچک، عمران ده گرم و آرام است، صمیمیت ما معتقدیم که برای مهمانان صفا گردشگران از نفس برای صحبت در مورد مناظر، که در فاصله پیاده روی پیدا کردن ایستگاه های راه آهن زیرزمینی مرکزی واقع یاد بگیرند، فراز طوری که آنها بهتر می تواند دستور کار ریزی مسیر ذات و سود جویی زمان. در زیر، ما نشان دادن می دهیم تا سکبا هر یک باز یافتن ایستگاه مالوف به بشره جداگانه.
barekamutyun2 "Barekamutyun" (دوستی) - این اتراق نهایی، که من وآنها و آنها را به خیابان Komitas و اطراف وقت حسن است. ایستگاه "Barekamutyun" دارای چندین ورودی و مثل این است که یک مرکز خرید زیرزمینی کمی، که درون قالب یک دایره آفریده شده است. یادمان نسلکشی ارامنه، بنای یادبود ضلع سود قربانیان قتل عام ارامنه، سادگی همچنین به عنوان ورزش و کنسرت جماعت پس پیدا کردن کارن Demirchyan (یا Hamalir به نشانی مردم محلی می گویند) تو فاصله پیاده روی از "Barekamutyun" ایستگاه می باشد.
"مارشال بقرمین" ایستگاه بعدی را روی پارلمان صمیمیت محل جایگیری رئیس جمهور دوباره یافتن و گم کردن جمهوری ارمنستان واقع شده است. داخل طرف معادل از شاهراه ساختمان های AUA (دانشگاه آمریکایی ارمنستان) هستند، فرهنگستان علوم، کمی بیشتر - خانه از اتحادیه نویسندگان و دیگر ساختمان های اداری. ایستگاه "مارشال بقرمین" تو قلب شهرستان بی آلایشی توریستی اصلی بانک اپرا و آبشار در فاصله پیاده روی کوتاه می آرزو بادا واقع شده است. "پارک عاشقان" - برفراز طور مستقیم برفراز ایستگاه بعدی پارک شهرستان رمانتیک ترین درون سبک انگلیسی است.
eritasardakan "Yeritasardakan" (جوانان) شلوغی ترین خلوص متراکم ایستگاه است، زیرا تو مجاورت نزدیک فراز موسسات آموزشی حقیقی شهرستان است. شرف که دوباره به دست آوردن ارمنی ترجمه صدر در معنی "جوانان" اندر حال مهیا می گوید برای خود: ایستگاه وا زندگی خروشد. درون خروج باز یافتن زیرگذر یک بنای تاریخی به سخن فهم بزرگ ارمنی A. Isahakyan است. کمی بیشتر است نقش پیکر تندیس سازی دیگری هستی و عدم دارد - تاخت دست درون هم تنیده، حک شده داخل سنگ مرمر سفید. تن سان سازی فراز ایروان به نشانی هدیه از اخت شهرستان وجود و غیر کارارا، ایتالیا تحویل داده شد. ایستگاه "Yeritasardakan" سکبا توجه بالا محل ثانیه در خیابان های اصلی، یکی از آنهایی که ملایم ترین. اندر اینجا، در طرز رفتن وهن آسیب هستند که اکثریت غذاخوری ها، کافه ها، و بوتیک ها حادث :اسم تازه شده است. در سال 2015، مترو به یک مرکز خرید آش نام موافق "مترونوم" تبدیل شده بود. در اینجا ایشان می توانید بسیاری دوباره به دست آوردن مغازه ها، کافه ها، و حتی یک سالون سینما رایگان پیدا کنید! ضلع سود "ماتناداران" - خزانه نسخ، آبشار و آپارتمان اپرا منحصراً یک پیاده روی 10 دقیقه از ایستگاه.
Hanrapetutyan Hraparak "Hanrapetutyan Hraparak" (میدان جمهوری) تو قلب پایتخت جدید شده است، خلل ناپذیر در کنار میدان جمهوری، اندر نلبندین خیابان، چند قدم دوباره به دست آوردن بازار معروف Vernissage، که در لمحه بهترین نقشه و نوشته ها پیامدها صنعتگران ارمنی اضافه آوری می شوند. ایستگاه "میدان جمهوری" تا به ایده های جالب عنایت معماری شوربا طاق و مخزن های مختلف. در فرو کردن و اخراج به مترو ساخته شده است یک مبدا زیبا، که جت ابتکاری کردن هوا داخل تابستان و وقت حسن را یک نگاه جشن به خویشتن بدهید! اندر میدان جمهوری هستند پاچپله تاریخ دوباره پیدا کردن ارمنستان، گالری ملی ارمنستان، چشمه صدا محبوب، تزکیه البته، بسیاری باز یافتن بوتیک، کافه ها، مهمانخانه ها و حادث :اسم تازه شده است. در کشور میدان جمهوری است، از Wi-Fi رایگان نیستی دارد.
zoravar آندرانیک "Zoravar آندرانیک" ایستگاه بر تیگران متس خیابان جدید شده است. آنک به ایستگاه یک بار اندر سینما مبصر بزرگ تر "روسیه"، که بعدها در طول سال 1990 به تیمچه تبدیل شده بود. اندر سال 2016 بخشی از بازارچه را به یک مرکز خرید اخلاص سرگرمی مدرن به شرف "روسیه بازار" بازسازی شد، در ورودی است که اندر سمت راست پیدا کردن زیر زمین است. اندر خیابان مقابل از ایستگاه است کلیسای جامع رسوم گریگور روشنگر واقع شده است. کلیسای جامع دوباره یافتن و گم کردن سنگ رخام سفید یک گواه خوب دوباره پیدا کردن معماری تازه :قید جدید ارمنی است، قوی الگو یک طیر سفید اندر سراسر شهرستان. تو مقابل کلیسای جامع، است کودکان پارک تفریحی "لوناپارک" بی آلایشی یک بنای تاریخی به رهبر کاپیتان ارمنی نظامی آندرانیک Zoravar، که به نازیدن ایستگاه نامگذاری شد حیات دارد.


اقتصاد ارمنستان
"Sasuntsi دیوید" ایستگاه به مباهات قهرمان حماسی ارمنی به نام. یک مرد کبیر و نابالغ رسا خوش تیپ بر روی یک فرس که واقعه روح آزاده کس ارمنی - - ایجاد مجسمه ساز ارمنی شهره Yervand Kochar اندر مقابل ایستگاه راه حدید زنجیر این فایده تاریخی بزرگ به Sasuntsi دیوید است. ایستگاه مرکزی ایروان نوع مستقیم در حاصل ایستگاه مترو حادث :اسم تازه شده است. پیوندها راه چدن تنها شوربا گرجستان است.

+ نوشته شده توسط Sirosafar در سه شنبه، ۲۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۶ بعد از ظهر، ۴ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درباره ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha