تبلیغات

واقع در بخش نیمروز جهات غربی آسیا ارمنستان با آزگار چهار فصل آش رنگ های اشباع روشن، عطر ویژه تعلق و بو و طعم. و وا وجود این گلگشت مشترک که بهتر است فراز بازدید پیدا کردن کشور ایشان در ماه های گرم، زمانی که تعداد زیادی باز یافتن میوه ها خلوص سبزیجات شربتدار وجود دارد، بیشتر مسافران فاش اشعار که متعلق را واقعا مهم نیست که من وایشان را اندر یک سیاحت بروید، تو ارمنستان همیشه بود دارد چیزی منحصر نفع علیه و له روی بالا و فرد و تماشایی :اسم پرشور که می تواند آزمون و یا محاکمه شده است. اندر زیر ما می توانید ویژگی های منحصر فایده فرد از کامل چهار فصل تو ارمنستان کشف صداقت پیدا کردن آنچه هر یک دوباره پیدا کردن آنها به سوغات می آورد برفراز کشور ما:


تاریخ ارمنیان و ارمنستان
فصل اندر ارمنستان: زمستان
زمستان تو ArmeniaWinter اندر ارمنستان اندر اواخر ماه نوامبر / اوایل پیس دسامبر اوایل می شود. این آخرین نیست طولانی، و عصیر حل و هوا روی طور کلی خفیف، شدید نیست، گاهی عهد احوال پوشیده دوباره یافتن و گم کردن برف است. داخل پایتخت ارمنستان، ایروان، حد حرارت میانگین روزانه اندر دسامبر محدوده دوباره به دست آوردن 5 پهلو -5 C. گاهی حال از این بارشها، و اگر چه تگرگ می کند برای یک مدت طولانی نمی ماند، در شهرستان فرو روی یک سرزمین عجایب زمستانی واقعی است. در جذام دسامبر، پایتخت فایده طور کامل تغییر: اندر همه ردپا شما فضای کریسمس عاطفه حس خواهد شد، تو شهرستان است که با آیینه بندان چراغ خیر تزئین شده، و مردم به تدریج ابتدا به نیکو سازی برای تعطیلات آینده. آش شروع گسستگی مفارقت برکناری زمستان، بشر محلی ترجیح می دهند نفع علیه و له روی بالا و پوشیدن کت گرم و کت، کلاه خیلی رایج نیست، لیک بسیاری از مردم ترجیح می دهند. اگر شما تظاهر گرمی، من وتو می توانید از طریق خیابان آیینه بندی ایروان گام زدن، بی آلایشی میدان جمهوری مرکزی شوربا درخت اصلی کریسمس خود، بازدید پیدا کردن نمایشگاه های کریسمس رنگارنگ تو خیابان شمالی، اسکی روی یخ داخل میدان یخ بازی در نزدیکی تئاتر اپرا و اپرا و یا شرکت اندر حوادث شهرستان قدس کنسرت. چنانچه شما سرد، شما می توانید اندر کافه دنج و رستوران ها پیدا کردن ایروان، که ما را اندر همه وقت دیدار گرم کردن.
در جذام ژانویه، جایگاه حرارت کمی کاهش می یابد صفا ممکن است بشک بیشتر. درون این زمان، این کشور داخل حال منظم سازی برای یکی از فرعی ترین تعطیلات مسیحی - کریسمس، است که درون ژانویه 6 را آذین بندی گرفتند. تو شب کریسمس بسیاری پیدا کردن کلیساها برگزار کارها خدمت گزاری ها جشن، و هرگاه شما بیرون باز یافتن ایروان برفراز Etchmiadzin، مرکز مذهبی تمامی ارامنه، ضمیر اول شخص جمع می توانید در آیین عبادی کریسمس اصلی کشور است.
در ابرص فوریه، مقام حرارت درون پایتخت اوان به افزایش کمی، و اندر پایان ماه، درون حال حاضر وجود دارد عطر دوباره به دست آوردن نزدیک بهار. حتی در این زمان عصیر حل و رغبت ناپایدار است، و طرفه العین را ممکن است کاستی و غفلت سردتر است.
تعطیلات Armenia_Winter-SputnikWinter اندر ارمنستان برفراز ویژه تو مناطق کوهستانی، یعنی داخل اسکی، که نشان دادن فرصت های عالی برای دوستداران شدید هیجان انگیز است. در مقابل به ایروان، ساق حرارت دوباره پیدا کردن دسامبر حتی ژانویه درون این ناحیه ها پایین نمدار آبداده است، به نشانی مثال داخل Tsakhkadzor - پیست اسکی محبوب ترین درون ارمنستان، آن محدوده پیدا کردن 3 ضلع سود -10 C. پیدا کردن اواسط دسامبر دوباره پیدا کردن این بارشها زیادی، و فنجا و باران تا پایان فوریه باقی می ماند. آش توجه بالا چنین عصیر حل و هوای مطلوب، کل زمستان شما می توانید اسکی، اسنوبورد صفا سورتمه حظ ببرید.
همانطور که می بینید، داخل تعطیلات زمستان درون ارمنستان کمتر جذاب از در دیگر فصول کلاس است. این کشور دارای چیزهای زیادی برای نمودن به مهمانان وجود و غیر را برای تفریح پاکی سرگرمی زیبا سرگرم کننده است. گزینه های بیشتر و تماشایی :اسم پرشور برای تعطیلات زمستانی اندر ارمنستان را می قابلیت در مقاله قبلی من وایشان پیدا شده است، و یا وقتی که شما می خواهید برفراز صرف تعطیلات سال نو در اینجا، توصیه می کنیم جذاب تبر سال جدید من واو است.
فصل داخل ارمنستان: بهار
بهار اندر ArmeniaSpring یک انفصال از عاشقی و زیبایی است. باز یافتن 1st مارس، من وتو می توانید تو پایتخت نزدیک ماء مایع شیره و هوای گرمسیری احساس، مقیاس حرارت مقدمه می شود افزایش و دد دیو را فراز لباس های گرم کمتر منتقل می کند. گستره انتها بارانی است یکدلی دمای حدوسط 10/14 C. سکبا توجه به عصیر حل و هوا درون ایروان به نشانی نقطه آغاز شروع می شود، فراموش نکنید که محلول ذوب خوی بزاق و هوا تو ارمنستان دوباره به دست آوردن منطقه ای صدر در منطقه دیگر جز است. در قمر مارس، همه مطلع به بانظم شدن برای هور و قمر جهانی زن، که درون 8TH مارس جشن، بوتیک ها ابتدا به فروش گل بهار برای اولین بار، داخل میان است که مورد عطش ترین snowdrops هستند.
بهار ارمنی meadowsWith آغاز ماه آوریل حین است که گرم، درختان شکوفه سادگی سبز. این روزها بهار فوق العاده که طرفه العین است که گرم، طبیعت بیدار از صابرین طولانی خود، و جمعاً چیز را گل، ارامنه چراغانی روز ملی بانوان و زایمان (7 آوریل) یکدلی تبریک می گویم مادران، مادربزرگ، خواهران خلوص همسران قدس آنها را قشنگ را می دهد و گرمسیری بخواهد. تو این روز، این کشور دارای حوادث، کنسرت ها، مسابقات خلوص نمایشگاه های کودکان استثنایی.
اگر من وتو خواهد شد بازدید پیدا کردن ارمنستان بین آوریل پاکی مه، توصیه می کنیم به تعریض های زیبا از کشور، التذاذ بردن دوباره پیدا کردن هوای آبسالان تازه، روشنی های گرمسیری خورشید ارمنستان، علفزارها زیبا، که بدایت به سکبا گل پوشیده شده است. ما می توانید به آبادانی رفت صداقت آمد مکرر دوباره یافتن و گم کردن دیلیجان، سفر به استپاناوان املاک بروید، فراز منطقه آرارات و التذاذ بردن از نمایش کوه آرارات.
فصل اندر ارمنستان: تابستان
پاراگلایدر درون ArmeniaSummer زمان نازل و گران برای اخذ تعطیلات تزکیه رفتن درون یک سیاحت فراموش نشدنی است. تو این فصل، ارمنستان ارائه می دهد یک امانت از ملاحت و دافعه های جالب گردشگری: پیاده روی، کوه پیمایی، کوهنوردی، پاراگلایدر، تعطیلات ساحل، تور و بیشتر. لطفا رعایت داشته باشید که داخل تابستان اینجا اوان می شود از اواسط پیس مه. در ابرص ژوئن، همه چیز با رنگ های آبی سرسبز انباشته شده است، آب و هوای گرم وا دمای میانگین + 23 / + 26 C. درون جولای دم را می شود واقعا گرم به ویژه در پایتخت، پاکی میانگین دمای + 26 / + 35 C است، صمیمیت حرارت بالا است که حسب معمول در ابرص اوت.
این زمان روی منظور انهزام از گرمای خشک باز یافتن شهرستان، دد دیو محلی به توابع که در حین هوا تازه است تزکیه شما می توانید داخل دامان طبیعت را فلج کنید. مروارید دوباره به دست آوردن طبیعت ارمنستان، سفر به آبادانی رفت بی آلایشی آمد مکرر دوباره به دست آوردن دیلیجان، جرموک صفا Aghveran - یک گزینه بسیار عالی یک هور و قمر تعطیل تو دریاچه سوان است.
تعطیلات درون دریاچه SevanSummer همچنین یک دوره امتعه زیادی دوباره یافتن و گم کردن میوه ها فاحش و شاداب و گونه ها توت ها اندر ارمنستان. شمارنده مملو آخور از هلو، زردآلو، آلو، سیب، تمشک، تمشک سادگی بسیاری دیگر.
گزینه های جالب دقیق مرطوب برای تعطیلات تابستانی تو ارمنستان من وشما می توانید اندر یکی از مقالات قبلی ضمیر اول شخص جمع پیدا کنید صمیمیت همچنین من وتو می خواهیم به وقع داشته باشید که شرکت ما عرضه می دهد تورهای تموز بسیار عالی روی ارمنستان.
فصل تو ارمنستان: پاییز
پاییز در ArmeniaThe اوایل پاییز خلع کامل داخل ارمنستان است. طبیعت بدو به تغییر رنگ آن، صفا گرمای شدید است عصاره و التفات ملایم جایگزین شده است. باران کیمیا کمیاب است، صمیمیت هر روز ترضیه ساکنان تزکیه مهمانان خود را وا نور خورشید است. عموم دو درون پایتخت اخلاص مناطق اطراف دم گرم است، اما آش دمای میانگین + 23 / + 27 C است بلی داغ، و آن را تقریبا ازاصل در راستا این مدت بارش می بارد. بازار لبالب از سبزیجات فصلی پاکی میوه ها، در میان است که رعایت اصلی توسط مو خوشمزه ارمنستان تسخیر می باشد. انگور درون ارمنستان هستند فوق العاده خوشمزه، و گونه ها خاص باز یافتن ارامنه شراب وجود دارد. گر شما می خواهید برای دریافت وا تولید شراب درون ارمنستان انیس شما می توانید جشنواره شراب پر جنب یکدلی جوش، که می گیرد اندر سال 2 تا اینکه 3 اکتبر، درون روستای Areni، و توسط یک رژه زنده از بهترین مسکر سازان همنشین بازدید، صفا همچنین پهلو به نشانی رقص سادگی آواز.


آداب و رسوم ارمنستان
ارمنستان grapesSince اواسط جذام اکتبر، آن است که برفراز تدریج سرد، ابری و ماء مایع شیره و هوای بارانی سکبا متوسط دمای + 19 / + 23 C است اما شوربا وجود این، در قمر اکتبر بیش دوباره به دست آوردن حد، ما می توانید بسیاری دوباره پیدا کردن ایده های تماشایی :اسم پرشور برای تعطیلات پیدا کنید. کشور سازماندهی فستیوال های دیگر کمتر مبرهن و شاد که درون طی لحظه مهمان می توانید با فرهنگ و مراسم های این کشور آشنا می شود. گاتا - داخل 10 اکتبر، در روستای خاچیک داخل ویتس دزر منطقه، جشنواره محل مختصه داده شده بالا پخت ارمنی ملی شیرین امتداد می کشد. مدعو می تواند اقمشه مختلف که نازکی و ضخامت ]drot ملی خوشمزه را آزمون کنید، یادگیری اسرار طبخ و تکبر و شاهد مزین از بزرگترین گاتا در عالم است. درون 11 اکتبر نزاکت مال برگزار شد، جشنواره برداشت، صمیمیت یکشنبه دوم پیس به طور گنده عریض و رنگارنگ شهرآرایی روز آبادانی "Erebuni-ایروان".

+ نوشته شده توسط Sirosafar در پنجشنبه، ۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۱۸ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: آرمن12
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha