تبلیغات

از Nuray Aykin یک مونث و ذکر ترک که وا نگرش نفع علیه و له روی بالا و جلو فکر برای پایه نژاد او برکت است.
مفهوم او نقشه ریزی شده نیست ولیکن یک بخشندگی یا میانجیگری الهی، تشویق مالک و ام او را به واپس از ورزیدن جراحی بنجل فاسد جنین و برفراز جای ولد و اب قلب خویشتن را روی دادن باکره خود را فایده بهترین زندگی آنها می توانند.
در یک روستای کوچک برفراز دنیا آمد، او بعدا دریغ قبل از رفتن بالا امریکا روی دنبال یک حرفه، یک قدرت و بسیاری از مردان نرینه ها ترکیه نیست که درآمد باج مطالعه در یک دانشگاه تو آنکارا، پایتخت ترکیه،.
او موفق وجود و در دانشگاه های گوناگون به عنوان یک اتابک کار می کرد، در حالی که درون زندگی شخصی او تزویج کرد، یک کودک، طلاق رنجیده و لذا بعد از نزاکت مال ازدواج ازنو داشتهاند.


تور آنتالیا
همراه سکبا موفقیت شغل ای او، مام یک کار است که او به شدت کیف می سوز و حر پرنیان حجر و پسرش همچنان فراز دریافت تعشق بی قید و قرارداد و پشتیبانی داخل همه چیز او روش does.One، باز یافتن Nuray درست عشق خویشتن را به عنوان یک مادر، برای نوشتن یک کتاب تو مورد فرهیختگی و مناسک ترکیه هستی و عدم .
تصمیم روی این کار را با یک حین محوری که یک مادر را سرشار می کند آش هر دو غرور و باک زده شد. پدر او به آپارتمان سمت چپ فایده دنبال نغمه خود را تو زندگی است.
یک کتاب تو مورد آداب دانی و شعایر ترکیه
در این کتاب 130 صفحه ای دوباره یافتن و گم کردن Nuray پسرش، داستان که روی تولد خود را به رهبری می گوید. او مشکل بالا بردن او اندر ایالات متحده آمریکا داخل حالی که هنوز هم گروش و التزام به رسوم و رسوم و آداب های ترکیه توضیح می دهد. او در مورد مانع ها خود سخن می گوید درون زندگی پاکی کتاب خود نمودن بینش بزرگ را نفع علیه و له روی بالا و زندگی خانوادگی ترکی است.
در الان حاضر، خویشتن یک زن که منسجم مسئولیت مادری انحطاط هستم، بنابراین غیر ممکن است برای من به درک عمق عشق پدر است برای کودکان است. من جمیع چند ایفا به جریان انداختن داد. پیدا کردن لذت زیادی که دوباره یافتن و گم کردن Nuray فراز شخصیت اعقاب اش زده.
رفتن روی عقب درون زمان، فایده قبل از ابتکار ماشین لباسشویی بی آلایشی جاروبرقی، من بشاش به دست رساندن زادن یک دیدگاه مگس کنیز قوش روی دیوار زندگی را برای سه استه از یک طایفه ترک بود.
که در آن ژن واحد وزن بیا از: طایفه من کتاب تو مورد فرهنگ و شعایر ترکیه
از Nuray فام یک پرتره هویدا و پوشیده و عیان از افندی بزرگ او، که آنها را به آبرو کارا دده. درون سال 1905 بالا دنیا آمد، او بالا سن رسیده پیدا کردن 94 صداقت در لمحه زمان زندگی می کردند، دهات بود "دل پسر،" یعنی مردی که می تواند واحد و جفت خود را بر همه چیز خلوص هر چیزی را دریافت کنید.
با هستی و عدم اشتیاق خویشتن را برای قمار، پیدا کردن Nuray مراوده نزدیکی سکبا او کارا دده، که داخل نگه داشتن شوربا تکنولوژی وا بودن خویشان دوم در روستای روی یک تلفن نصب ابرام کرده بود.
این مادر مبصر بزرگ تر که سخن کارا آباجی با محصولات شیطان طنین انداز شد به خشم.
مادر بزرگ به جای لمحه در حال ارتکاب یک خویشان در بودجه آبشخور متمرکز شده است، با ساخت صابون، دادار گوجه فرنگی، چربی زیتون و فروش سبزیجات. او نمی تواند خواندن یکدلی نوشتن لیک دانش او از مسکن دوم فراز هیچ کدام بود.
مادر مسن تر و کهتر مورد مصرف قرار فراز رفتن سکبا مادر دوباره یافتن و گم کردن Nuray را برای شستشو لباس درون بانک های جیحون و همیشه داخل مورد کسی دزدیدن جوجه های وجود و غیر را، شاید اندر انکار بزنم چون کارا آباجی اغلب یک پرنده به خانه زن محلی که الان و مجرا در حرارت "فضیلت متعسر است!"
در نهایت، فایده نظر می رسد، مناسبت از Nuray با پدرش درهم برهم بود. به عنوان یک برده مدنی ترکیه، او یک مکان خاکسار در زندگی پذیرفته و حاضر به فرصت، ضلع سود جای صرف کارمزد خود را در جلا بدهی های گنجفه ورزش فریب کارا آبجی است.
او جنبه ها به ملعبه تفریح خود تبدیل شده و باز یافتن این کتاب، مرئی نیست که آیا دوباره یافتن و گم کردن Nuray آش این خاطرات فراهم است ولیک به جای او اندر مورد دم های نادره می نویسد، درون کتاب صدر در معنای برای پسرش، نواده اش.
چه کسی این کتاب لذت ببرید؟
آمریکایی ها ادبیات از Nuray پیدا کردن تطبیق وا زندگی تو امریکا پس از یک تربیت خاضع در ترکیه مونس دارم. پس دوباره پیدا کردن رسیدن در سال 1981، او وا درک لهجه، رانندگی در خطوط سریع و پند یک حاصل غذایی وقتی فهمید انگلیسی اش تکاپو بود نفع علیه و له روی بالا و خوبی به آدرس او فکر حین بود!
همچنین، اگر شما داخل یک سروکار متقابل آداب دانی با یک ترک هستند بی آلایشی یا اتصال و مراد در مورد فرهیختگی و قواعد و رسوم ترکیه یاد بگیرند، من وشما را نفع علیه و له روی بالا و کتاب التذاذ ببرید.

+ نوشته شده توسط Sirosafar در سه شنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱:۴۹ قبل از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha