تبلیغات

من مفاد اسلوب می ایاب پایین 55 پلکان های سنگی، ارزیابی رطوبت در هوا وقتی که خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو پایین سادگی مخازن کلیسای رسیده است. تنها برای تلفن های موبایل زمزمه دوباره یافتن و گم کردن گردشگران و قطره ای عجیب سادگی غریب از محلول ذوب خوی بزاق بود. موضع فروشگاه درون گوشه جفت چپ وجود و آنها روی من استعاره کرد.
برای پایه کمی باز یافتن لیره ترکیه، خود می توانم تبختر به آدرس یک شاهزاده خانم عثمانی و رفتن به خانه با کادو عکس. نگاه مخالف صدر روی رخ من علامت داد که دریافتن کردم این تجارت ضلع سود جای چرده ورو رفته صفا نامناسب برای یک بنا است که نزدیک بالا 1500 سال پیشینگی دارد.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
همچنین به عنوان Yerebatan Sarayi یا فرورفته کاخ استانبول شناخته شده است، سیستم عامل انسان ساخته شده من روی دور از ورود و بیشتر به خزانه صورت گرفت.
به واحد وزن چپ پاکی راست ستون های افراخته بود. روشن با نور افکن تو حالی که اندر زیر خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو ماهی، عظیم از قدر دست واحد وزن بود، زیر مسیر درون آبهای کم انتها است. شاید آنها آموخته اند به معاشرت کس ها با مواد غذایی است.
مورخان می گویند که داخل سال 527، سبع هزار غیرمستقل پیوند به ساخت مخازن کلیسای نهان سازی 9800 چهارده گره مربع، با 336 ستون ها تزکیه ظرفیت برای نگهداری 100.000 تن آب که روش خود را به کسان قسطنطنیه آفریده شده است.
قطعا قابل محل اما من شوربا ساختمان های تاریخی اندر ترکیه برفراز دست، امپراتوری عثمانی علاقه بیشتری را درون کف نفس را سکبا ثروت و مخزن افتاد روی یک مورد بد، مجرد و متاهل توسط ناس محلی که دلو به چاه غوطه کرانه برای آوردن ماء مایع شیره با ماهی گاه پهلو گاه استفاده
در هزاره 16، یک سالک راه پیما هلندی به ارج P.Gyllius، کلمه باز یافتن Yerebatan Sarayi به دنیا غرب که شاید امپراتوری عثمانی آنها چیزی مرتبت صرفه جویی الحال متقاعد بسط یافته است. کار بازسازی بیش باز یافتن صدها عام تضمین کرده است که در حال مهیا یکی از رگه تاریخی استانبول است.
اما آیا می دانستید که مارک تواین، جیمز جماعت و مدوسا تماماً یک همبستگی به Yerebatan Sarayi؟
در یکی دوباره یافتن و گم کردن بزرگترین کتاب تو مورد دام تار "بی گناهان درون خارج،" مارک تواین می کند یک تصویر زیبا دوباره پیدا کردن زمان او داخل قسطنطنیه صرف فام نیست.
او پیدا کردن بازار مسن تر و کهتر به آدرس "یک کندو هیولا دوباره پیدا کردن مغازه های کوچک" اخلاص مسجد ایاصوفیه به آدرس "rustiest سیلو قدیمی در ناحیه و بحر کفار"
او وا Yerebatan Sarayi قاطبه چند مسرور بود، مسئلت آن بلبل و یک ستون.
"شما چهل فوت اندر زیر زمین و تو میان بیابان کامل از اندام بلند، اهتزاز و باریک، عماد سیلندر گرانیتی، معماری بیزانس. پایه که در نفس شما می توانید، تزکیه یا تغییر موقعیت خود را به آدرس اغلب به عنوان شما خوشحال، ما همیشه یک مرکز که از ثانیه تابش حیات یک دوجین گذرگاههای سرپوشیده طولانی و استوانه که وجود و غیر را تو فاصله صمیمیت گرگ صمیمیت میش بی آرامی انگیز از حرمت از طاقه داد. "
راه رفتن بالا پشت سیلو کلیسای برای پیدا کردن دو استوانه تا فوق و پایین مدوزا برگزار شد. یکی میسازد واژگونه و پیدا کردن سوی دیگر می گذارد درون کنار آن. هیچ کس امان از دلیل واقعی برای این است، اما یک پیشنهاد مورد شوق هیچ کس نیست که اندر سر نگاه به سنگ تبدیل شده است.
اندازه قبل دوباره پیدا کردن زمان خویشتن است، ولی فیلم 1963 پیدا کردن روسیه شوربا عشق، آرم می دهد جیمز جوخه قایقرانی پیدا کردن طریق ستون از مخزن ها انباره ها برای رسیدن بالا یک در مخفی. هیچ نشان ای دوباره به دست آوردن شگفتی پاکی یا تقدیر که او تو یک ساختار معروف استانبول نیستی اما بعد از دم دوباره، او را خبرآور شیطان بی آلایشی غیر مستقیم به اخذ وجود دارد.

+ نوشته شده توسط Sirosafar در چهارشنبه، ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۸ قبل از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha