تبلیغات

عمدتا روسی اصطلاح گردشگران داخل ارمنستان احساس راحتی تو موضوع پیوندها با نفر ابوالبشر و جانور محلی. هیچ مانع تعبیر وجود دارد، به آدرس بسیاری ارامنه، نفع علیه و له روی بالا و ویژه کسانی که زندگی تو پایتخت اذن بسیار خوبی از کلمه روسی است. آنچه هردری انگلیسی، متعلق را بالا طور حقیقی در میان جوانان اخلاص کسانی که کار تو زمینه فعالیت ها گردشگری، درون مناطق روستایی مرتبه کمی از ناس انگلیسی گپ زن می کنند معشوق است. بنابراین، ما تصمیم به آماده سازی برای ضمیر اول شخص جمع یک لیست کوتاه باز یافتن عبارات ارمنی بیشتر مورد کاربرد که ممکن است در طول سفر برای من وآنها و آنها بسیار مفید است. تزکیه برای شروع آش با چند حقایق جالب اندر مورد زبان ارمنی آشنا:
عبارات ارمنی: حقایق جالب اندر مورد اصطلاح ارمنی
زبان ارمنی به عنوان یکی دوباره پیدا کردن قدیمی ترین در کرانه ها و انفس است. این تو مورد 4500 دانشپایه طول عمر پیش شکل گرفت. نفس را به خانواده هند تزکیه اروپایی نفس و بالا منزله یک طایفه جداگانه. پی از نفس غنی و زیبا است که زبان شناسان متعلق را تو مقایسه آش فرانسه است. حدود 120 ریشه لغات اندر ارمنستان که اذن می دهد تا برفراز ترجمه حداکثر دقیق از زبان های دیگر وجود دارد. داخل قرن 5، کتاب مهذب را فراز ارمنی برگردان شد. کارشناسان هنوز محنت تحسین این نقل بیوگرافی برای مداقه و نزدیکی ثانیه به اصلی، و آن را "پادشاه ترجمه."
ارامنه کاربرد الفبای منحصر پهلو فرد خود، که تو 405 شفاعت یک کشیش و متفحص مسروب ماشتوتس تاسیس شد. کنون حروف الفبا ولو 39 آلت است.
در روستای آرتاشوان تو دامنه های جنوبی کوه آراگاتس از، یک بنای تاریخی برفراز الفبای ارمنی تاسیس شد. این بندها ده دوازده ماه) پیش فراز سالگرد 1600 باز یافتن ایجاد نوشتن خلق شده است. داخل حال آراسته این مکان تبدیل فراز یکی پیدا کردن محبوب ترین تو میان گردشگران است. تو اینجا ما را یک کلکسیون عظیم که حایز 39 مجسمه های سنگی پهلو تصویر می کشد حروف الفبای ارمنی اخلاص بناهای تاریخی ارامنه دوباره به دست آوردن متفکران بزرگ را ببینید. بازدید باز یافتن این جذبه است را پهلو تورهای بسیاری تو سراسر ارمنستان گنجانده شده است.
ما همچنین دوباره پیدا کردن دیدن از اداره باستان ابطال خطی "ماتناداران" پس دوباره به دست آوردن مسروب ماشتوتس توصیه می شود. در اینجا ایشان می توانید کپیه های خطی کهن منحصر فایده فرد لحظه به مورخان و نویسندگان جهان ارمنی را ببینید. کپیه های خطی، اسناد قدیمی بایگانی، سواد هایی باز یافتن هنر سادگی صنایع دستی - این جمعاً شما در رجا در کفش شده است.
تاریخ ارمنیان و ارمنستان
عبارات ارمنی: کلمات قدس عبارات مفید
در گشت وگذار اول، به اصطلاح ارمنی می تواند بسیار پیچیده روی نظر برسد. منتها نمی دهد ولو - کمی تمرین یکدلی شما غیرمتنفذ خواهید وجود برای غلبه آغوش و یادگیری کلمات صفا عبارات ضروری ترین خواهد بود. و دریغ نکنید سکبا لهجه مکالمه سخن گفتن می کنند، آدم محلی بسیار خوشحال است که خارجی نچ را امتحان کنید به کلمه خود گفتگو می کنند، آنها سعی خواهد کرد به تشویق صفا حمایت من وتو هستند. بنابراین، اندر زیر من وتو می توانید وا کلمات سادگی عبارات روزمره انیس که حتماً خواهد برای من وایشان مفید باشد داخل حالی که سفر:
همانطور که احتمالا خبره شده، کلمه ارمنی برای "متشکرم" بسیار طولانی است. بنابراین، درون گفتار روزمره، ارامنه اغلب استفاده از کلمه "متشکرم"، آش اقتباس دوباره یافتن و گم کردن فرانسه است.
عبارات ارمنی: گزاره بیان ملی
زبان ارمنی است عبارت رنگارنگ که فایده سختی می تواند پهلو زبانهای دیگر نقل بیوگرافی شود، و شوربا استفاده از ترجمه زیرین اللفظی، غیر ممکن خواهد هستی و عدم برای انتقال معنا است. گاهی اوقات آنها حتی ممکن است بسیار خنده سرا یا باطله به نظر می رسد. داخل زیر ضمیر اول شخص جمع می توانید سکبا برخی دوباره پیدا کردن آنها دوست می شود. احتمالا، شما ندرتاً آنها را در راستا سفر ذات را در حواشی ارمنستان بشنود.
شما را فایده کلمه "ژانویه" در همه ثانیه ها را بشنود! ارامنه از لمحه استفاده کنید هر آن که آنها می خواهند بالا بیان التفات مهربان تزکیه ملایم صدر در مخاطب. این کلمه پهلو سختی می تواند به اصطلاح انگلیسی ترجمه می شود، لیک اغلب لحظه استفاده شده است صدر در معنی "عزیز". بنابراین خودپسندی نکنید اگر نام ذات را می شنوید اندر رابطه با "ژانویه".
یکی دیگر دوباره پیدا کردن بیان بسیار رنگارنگ باز یافتن حساسیت پهلو لمس، قدس گاهی خلق محبت، تکلم "tanem tsavt"، که نفع علیه و له روی بالا و معنای واقعی کلمه پهلو معنی ". را ته مانده تفاله خود را کنار بنده روی خودم" تو معنی مجازی است، بیان معنی - "من ته مانده تفاله و مرام و حسرت خود را فایده اشتراک بگذارید." این ارامنه مصرف از این تعبیر در آزگار شرایط، حتی ناچیز ترین زمانی که آنها می خواهند به همدردی. اغلب طرفه العین را آش پدر و مایه و اب نسبت به نبیرگان کوچک خود را کاربرد می شود.
downloadWhen ارامنه می خواهم ضلع سود بیان تعجب، خشم، سرخوردگی آنها اغلب کلمه "وای" با تعجب گزاردن اظهار کنید.
بیان بسیار خنده منزل دومصراع شعر - "utem mrutt" ترجمه فرود اللفظی از طرفه العین است که "من می خواهم به خوردن چهره جذاب خود را"، و تو معنی مجازی - "شما خیلی شیرین قدس زیبا هستی" داخل اکثر موارد، نزاکت مال است که به طفل های کوچک نطق .
بیان "achkd luys" استعمال شده است که ارامنه می خواهید برای تبریک پهلو مخاطب وا هر رویداد زندگی خوب، قرین به آدرس مثال باز یافتن تولد یک کودک صداقت یا از فرو کردن و اخراج نسبی مدتها تو انتظار. برفراز معنای واقعی کلمه، ثانیه را به عنوان ترجمه "نور در چشم خود را."

+ نوشته شده توسط Sirosafar در جمعه، ۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۵:۳۸ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: آرمن12
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha