تبلیغات

امروز ایشان شما را اندر مورد برنامه های هنر جالب و هنر خیابانی تو ایروان است. آماده پهلو قدم گزافه گویی کردن از خود درآوردن مجازی در پیرامون شهرستان تزکیه تحسین نشانه ها کارها تالیفات هنرمندان بی آلایشی طراحان ارمنی؟ سپس پیش بروید!
هنر خیابانی داخل ایروان: آرک شهر
آرک شهری بخشی جدایی ناپذیر باز یافتن هر شهرستان. در ایروان، پایتخت ارمنستان، نار آذرروز تنها گذرها عادی سادگی کثیف نیست - آنها تبعات هنری واقعی است. و چیزی است که تا همین چندی پیش، جنگ شهردار شهرستان را نغمه اندازی کرده است یک طرح به پروا که بدایت شده به روز شده داخل مقیاس مبصر بزرگ تر و ارتقاء آذر شهری است.
رهبری طراح بزرگ هنرمندان سکبا استعداد ایروان گاگا آماتونی سادگی طراحان عنفوان به چرده قوس، بهبود روشن از مدینه ها صفا لذت بشر محلی است. همانطور که می رود، خلاقیت همیشه هماهنگ می سازد، صمیمیت ساکنان محلی نشیط و دلمرده برای حمایت دوباره یافتن و گم کردن هنرمندان بودند، اتیان آنها غذا بی آلایشی قهوه تو حالی که کار می کند.


ارمنستان در یک نگاه
این پروژه تو واقع گشایش نگاه باز یافتن ایروان نو و کهنه ابتکاری و مخلوق شده آن را حتی بیشتر روشن و گرم و نرم. ساکنان می گویند که آنها در پیرامون شهرستان با لذت ارشد کاوش نشانه ها کارها تالیفات جالب باز یافتن هنرمندان و ضلع سود دنبال پهلو جلو روی دیدن امکانات جدید خطوه زدن. در این دوره پیدا کردن زمان تو حدود 150 آذر از شهرستان دارای طراحی منحصر به فرد و جالب خود را دارند. تم ها دوباره پیدا کردن هنرمندان بسیار جوراجور - طبیعت، زیبایی باز یافتن ارمنستان، جاهای دیدنی دنیا، صداقت غیره
هنر خیابانی در ایروان: گرافیتی
در کشش سال گذشته، شرف نقاش رسیده ارمنی رابرت Nikoghosyan صدر در بسیاری از مردمان ایروان متمایز شد. که سکبا توجه به رد نقاشی های دیواری منحصر برفراز فرد خود است که تزئین دیوار ساختمان داخل پایتخت. گرافیتی یک حرفه مدرن، که بسیار معشوق و گسترده داخل ارمنستان است. به همین دلیل است نوشته ها پیامدها رابرت نگرش زیادی ضلع سود خود فراخوانی کرد. و آنها روی رسمیت شناختن تو مقیاس مبصر بزرگ تر به دلیل موضوع غلبه کردم - هنرمند تساوی ارامنه برجسته و شناخته شده صفا معرفی جوانان و گردشگران سکبا میراث ارمنی است.
به نمط کلی، رابرت Nikoghosyan یک آرتیست حرفه ای است بی آلایشی نقاشی های دیواری مجرد و متاهل شور و مقصود و یک راه بیان برای او است. با این حال، او مومن است که این نوع پیدا کردن هنر هم عصر امروزین است جایگاه پایین نیست اما در مقابل، دارای پتانسیل بسیار زیادی برای تبدیل شدن به یک شاخه حرفه ای پیدا کردن هنر است.
هنرمند می گوید که برای مدت آن طولانی او رویا است به نقاشی پرتره دوباره به دست آوردن ارامنه بزرگ اما او نمی رجا به اعمال این کار آغوش روی بوم در این مورد نشانه ها کارها تالیفات او تنها داخل کارگاه یکدلی یا گالری های خواهم هستی و عدم و پیدا کردن تبدیل ازمد افتادن به مایملک نیست از کل طایفه است.
اولین عکس های او را داخل منطقه Nork او خلق شده بود پس از لمحه او تصمیم گرفت برای ادامه در بهره های مرکزی بیشتر دوباره به دست آوردن سرمایه بالا طوری که نشانه ها کارها تالیفات او را می توان با بسیاری از بشر دیده می شود. در حال مجهز عکس های منقش و سکبا استعداد پیدا کردن فرونزیک مکرتچیان، SOS سرکیسیان، قرار ثبات خاچاطوریان، شارل آزناوور طلبیدن توجه عابران. شما می توانید آثار خود را نعم چندان دور باز یافتن Vernissage را ببینید.
رابرت Nikogosyan است که نمی ساکن اندر این، فراز طوری که پرتره دوباره پیدا کردن ارامنه برجسته و مشخص و ناپیدا شده ادامه خواهد انصاف برای تزئین دیار ما است.
هنر خیابانی داخل ایروان: 1000 تزکیه 1 دریچه شهرستان
دریچه شهرستان از دیگر واقعیت جدایی ناپذیر دوباره پیدا کردن خیابان های ما. و پهلو همین دلیل این نیست نفع علیه و له روی بالا و جای این قطعه راحت و بغرنج و قدیمی آهن با جدید آنهایی که فراز زیبایی تزئین شده؟ دقیقا هم است که میانجیگری پورتال Imایروان.com قدس ماشین جوجه کشی ناحیه ایروان 2.0 تصمیم نژند شد. این طرح "1000 سادگی 1 تخم،" نامیده می شد و نشانه اصلی این است که ایروان جذاب تر و جالب و ترویج حرفه معاصر است.
دریچه تصمیم محزون شد تا درون 4 سبک تزئین می شود:
برای این منظور، دریچه خواهد قدیمی سکه، زیور آلات، طراحی گرافیک، حقایق مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده و نقل قول ها، بی آلایشی همچنین به عنوان اشاره چنانچه به مکان های جالب باز یافتن پایتخت پهلو تصویر می کشد.
به نشانی مثال، در بر تئاتر باله و باله در حدود 50 انجمن خواهد شد که تو سبک مدرن شوربا عناصر از موسیقی ارمنی تزئین شده هستی و عدم دارد. دریچه تو نزدیکی آبشار طبق برنامه تو سبک نو و کهنه ابتکاری می شود آفریننده شده داخل حالی که آنهایی که درون میدان جمهوری زیور اسباب تاریخی محسوب خواهد شد. بهترین طراحان باز یافتن کشور در این نقشه کار می کنند.

+ نوشته شده توسط Sirosafar در چهارشنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۸ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha