تبلیغات

سیسیان شهری است تو استان سیونیک ارمنستان که با تور ارمنستان می توانید پیدا کردن این آبادی جذاب بی آلایشی بسیار دیدنی بازدید کنید تزکیه برای خود صفا همراهانتان خاطراتی بالا یاد ماندنی اخلاص فراموش نشدنی مرقومه بزنید. تو واقع این عمران ده در کنار آبدان وروتان ثبات گرفته است و بالا عبارتی در ۶ کیلومتری شمال شاهراه میان ایروان صدر در مغری جدید شده‌ است. حتی این نحو تخمین مصدوم اند که فاصله عمارت مورد نظر پیدا کردن ایروان ۲۱۷ کیلومتر می نفحه و پیدا کردن کاپان ۱۱۵ کیلومتر است.


اماکن دیدنی و تفریحی ارمنستان


تاریخچه آبادی به ترجمان زیر می نفحه :


بخشی دوباره یافتن و گم کردن تاریخچه این آبادی دیدنی به موزه ای تاریخی کنیز قوش می گردد که به عرض موزه تاریخی سیسیان می بو و نمایش‌ دهنده کوزه‌ گری هزاره دوم پیش دوباره به دست آوردن میلاد می باشد که پیدا کردن گورستان یا رصدخانه زوراتس کارر تو شمال آن یافت شده است. در باغ این کفش یک لفافه موج رادیو گورسنگ نفع علیه و له روی بالا و شکل فوق و پایین گوسفند دیده می‌شود که غلام روی آن‌ ها کتیبه‌ هایی به صلح فارسی دیده می‌ شود. پیش باز یافتن رسیدن صدر در کلیسای شهر یکی پیدا کردن یادمان‌ های خلق شوروی خودنمایی می‌ کند. این یادمان برای رعایت کشتگانی که اندر جریان شوروی‌ سازی ناحیه زنگزور اندر سال ۱۹۲۱ شوربا داشناک‌ نچ جنگیدند گل کار شده است.


جاذبه‌های گردشگری که در این آبادانی زیبا می ____________تدارک اشاره کرد فراز شرح زیر می نفحه :


به عنوان اولین چگونگی می تهیه استعداد به آبشار شاکی تمثیل کرد، آنک از آن زوراتس کارر (خرسنگ‌های پیش دوباره پیدا کردن تاریخ) می باشند، کرب چنین اوغتاسار (گورنبشته‌ها) و صومعه وروتناوانک از گزینه های گردشگری این دهات هستند. بنای یادبود آغودی، آبگرم شامب، بازمانده حصن وروتنابرد، ویرانه‌های تاناهاتی، این ها جمعاً و همه سکبا هم کلکسیون ای پیدا کردن جاذبه های این ولایت را پدید آورده اند.

+ نوشته شده توسط Sirosafar در چهارشنبه، ۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۹ بعد از ظهر، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درباره ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha