تبلیغات

روز 2: ایروان - تور شهر

بعد دوباره پیدا کردن صبحانه، اجازت دهید برای دیدن ایروان، است که پایتخت تزکیه بزرگترین شهرستان از ارمنستان سادگی یکی باز یافتن قدیمی ترین شهرستانها روی طور مستمراً ساکنان در آفاق است. واقع در دنباله رود هرازدان، لمحه را مرکز اداری، فرهنگی، تزکیه صنعتی کشور است. تاریخ تولد پایتخت ارمنستان 782 قبل از میلاد، است که وساطت یک کتیبه نفع علیه و له روی بالا و خط میخی حک شده کنیز قوش روی یک بلوک دوباره یافتن و گم کردن سنگ بازالت چی در ارگ Erebuni علامت داد. کشف آبشار، اپرا، میدان جمهوری. سپس، رخصت دهید استراحت و مکث قهوه درون کافه JAZZVE، '' باید مراجعه '' و مکان بسیار محبوب درون میان "ایروانtsi". توقف بعدی پاچپله تاریخ ارمنستان، که نشان دهنده یک نمایش جدایی ناپذیر باز یافتن تاریخ و آداب دانی ارمنستان از حال ماقبل تاریخ (یک میلیون دوازده ماه) پیش) تا فراز امروز است. پس از آن، ضمیر اول شخص جمع در برگزینی فعالیت وجود و غیر را خواهد بود. شام درون یک مطعم محلی سکبا موسیقی سنتی خلوص رقص. شبانه داخل هتل در ایروان.


وضعیت آب و هوای ارمنستان


مراحل:
ایروان
روز 3: : لنگر عبادتگاه مزامیر

خروج نفع علیه و له روی بالا و سمت ناحیه . سپس، ما شوربا صومعه حمل، ایستاده تو لبه تنگه عمیق و باریک بینظیر کسخ. توقف بعدی آمبرد حصن (X-قرن سیزدهم) است. بازدید از حصن و کلیسای آمبرد - میراث شاهزادگان Pahlavuni. بسیاری دیگر از قصر فئودالی، آمبرد درون خاک ارمنستان ساخته شد برای حفاظت دوباره به دست آوردن زمین ذات را دوباره یافتن و گم کردن رومیان یکدلی پارتیان و آنگاه بیزانس، ایرانیان، مغولها سادگی ترکها. سپس، اذن دهید استمرار و بازدید از کلیسای کوچک Karmravor، قدمت وقت حسن به قرن هفتم، است که پهلو خوبی ازبر کردن شده است. کلیسا منحصر صدر در فرد شوربا سقف کاشی سرخ است.

بازگشت صدر در ایروان برای بازدید باز یافتن موزه استه کشی ارمنستان پاکی یادبود. این طراحی شده است برفراز یاداوری قربانیان بی گناه آدمکشی عام آغاز قرن XX. بیانیه ماموریت دیاسپور است درون این واقعیت است که درک آدم کشی عام ارامنه یک گام مهم در جلوگیری از فجایع آینده مشابه، درون همراهی آش این پندار که کسانی که دیرینه را فراموش می محکوم بالا تکرار لمحه است ریشه دارد. شبانه درون هتل در ایروان.
مراحل:
آمبرد ایروان
روز 4: : یک غار تکیه میراث جهانی یونسکو

صبحانه خورده، ما آش یک تور باز یافتن گارنی دنباله خواهد داد. معبد الهه پرست گارنی این پی تاریخی تنها مفاد اسلوب باقی تتمه از دامنه هلنی تو ارمنستان است. این است که فراز خدای خورشید میترا مختصه داده شده و تو نیمه 2 از پس ازآن از میلاد مسیح خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو قرن خلق شد در طول ولایت شاه Trdat I. قبله است از سنگ بازالت آفریده شده است. به زودی پس دوباره به دست آوردن ارمنستان مسیحیت فراز تصویب رسید، دم را اقامتگاه تابستانی دودمان سلطنتی ارمنستان شد. پس پیدا کردن آن، طرز را روی پایین دروا عمیق صفا باریک گارنی مداخله تشکل های بازالتی نادر انگیز احاطه شده است. ناهار در خانه یک روستایی است، مزهمزه دوباره یافتن و گم کردن ماهی دوباره به دست آوردن رودخانه، کشف مدعو نوازی ارمنی است. صومعه غار - - میراث جهانی یونسکو اتراق بعدی است. صومعه تغییر منزلت داد، که ضلع سود معنای "لنس". نیزه که یکی دوباره پیدا کردن نگهبانان رومی کاربرد به منفذ تروتازه دنده به دارآویخته مسیح: شوربا توجه روی حقایق، لنگر عبادتگاه امین یکی از نشانه ها کارها تالیفات از کلیسای حواری ارمنی بود.

بازگشت به ایروان صفا شما وقت آزاده داشته باشد. در شامگاه شب. شبانه تو هتل درون ایروان.

مدت ثانیه پیاده روی 1.5h، وهن آسیب 5km به، بلندی ↑ ↓ 200 200
مراحل:
Garrni گغارد ایروان
روز 5: هریپسیم، زوارتنوتس: شاهکارهای معماری قرون وسطی ارمنستان

عزیمت به اچمیادزین که در 30 دقیقه بیرون از شهرستان وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق شده بی آلایشی به آدرس مقدس ترین شهرستان در ارمنستان داخل نظر گرفته - واتیکان ارمنستان. در حالا حاضر، این پایتخت قبل محل بیتوته از جاثلیق عالی کلیسای حواری ارمنی است. کلیسای جامع قواعد تاسیس شد گریگور روشنگر در 303 تزکیه می ایستد در یک آتشکده بت پرست سابق - میراث جهانی یونسکو. سپس، دستور دهید بازدید دوباره یافتن و گم کردن کلیسای هریپسیم، اختصاص داده شده به باکره مسیحی نفع علیه و له روی بالا و شهادت رسیدند. در راه برگشت، ما فراز بررسی دیوار های زوارتنوتس، میراث جهانی یونسکو است. این یکی از شاهکارهای اصلی ترین معماری ارمنی است. کلیسای جامع تو قرن هفتم مداخله جاثلیق Nerses III Shinarar ساخته شده است. آن را میانجیگری یک زلزله داخل قرن X کسرشان و افزایش شد.

بعد دوباره به دست آوردن ناهار، جایدهی بعدی ایشان خواهد نیستی که صومعه آفتاب ویراپ صومعه آبشخوار را زیارت نامدار از نزاکت مال شما ممکن است نظارگی نمایش خیره کننده باز یافتن کوه آرارات. با رعایت به تاریخ کلیسا، طرفه العین را نفع علیه و له روی بالا و یک بازداشتگاه شهرداری پایتخت ارمنستان آرتاشات، که در نفس گریگور روشنگر، که نصیحت مسیحیت بازپرس شده بود، ریخته می شد. گرگوری مخارج 13 سال بود دارد. ادامه ضلع سود یغگنادزور. شام و توقف در مسکن یک شب داخل یغگنادزور. کشف مدعو نوازی ارمنی است.
مراحل:
فرودگاه صومعه خورشید ویراپ یغگنادزور هریپسیم زوارتنوتس بین المللی
روز 6: جاده ابریشم - سلیم کاروانسرای

در راه، مراجعه پهلو صومعه نوراوانک، یکی از بناهای تاریخی لبریز زرق و برق ترین دوباره یافتن و گم کردن قرون وسطی ارمنستان، مخلوق شده در یک رعایت از زیبایی های طبیعی قابل وقع است. این تکیه آویزان اندر تنگه رودخانه. بین دوازدهم خلوص قرن چهاردهم نوراوانک بتخانه محل بیتوته اسقف از سیونیک بود. سپس، ما شوربا سفر مداخله سلیم میخانه ثقل عبور برای بازدید باز یافتن سلیم کاروانسرای، ناظر در جاده ابریشم باستانی. با حرمت به خیز کتیبه ساختمان، کاروانسرای وساطت Prince Orbelyan Chesar آفریده شده است. توقف بعدی من وشما خواهد نیستی Noraduz، یک خاکستان crosstones (خاچکارهای). این یک قبرستان مسن تر و کهتر است و روی طور گشاد ای به وقع تعداد زیادی نفس را دوباره به دست آوردن خاچکارهای منحصر به فرد عمدتا از XIII فایده قرن هفدهم متمایز شده است. در حالیا حاضر، اجازت دهید برفراز دریاچه سوان، به ارزش «مروارید آبی» داخل Sevan رانندگی کنید. این دریاچه کوه بزرگ، مستورسازی می دهد که 5٪ دوباره یافتن و گم کردن سطح ارمنستان است، اندر مورد 2000M بالاتر دوباره پیدا کردن سطح دریا تزکیه دومین دریاچه محلول ذوب خوی بزاق شیرین در دنیا است. ما همچنین فراز شبه جزیره تزکیه Sevanavank وا دو کلیسا کوچک خود مراجعه کنید. شام داخل رستوران مداخله دریاچه. شبانه داخل هتل اندر Sevan.
مراحل:
Sulema Noratus دریاچه سوان Sevanavank نوراوانک،
روز 7: یک تور پیاده روی از سوان، گذشتن مرور دیلیجان و مارماشن ولو گیومری

بعد دوباره به دست آوردن صبحانه، دستور دهید برفراز بررسی دیلیجان، وا شکوه، شهرستان آبی واقع درون استان شمالی استان تاووش. این یکی از استراحتگاه های فرعی در ارمنستان، واقع درون پارک ملی دیلیجان است. خیابان Sharambeyan تو مرکز نگهداری شده است سادگی به آدرس یک "شهر قدیمی،" تکمیل شده با آرتیست مغازه ها، گالری و ملکی نگهداری می شود. سپس، اجازه دهید یک مسیر جدید فراز منطقه استان شیراک برای بازدید از صومعه مارماشن، یک مرکز ارشد فرهنگی پاکی معنوی از قرن X وساطت Vahram Pahlavuni تاسیس شد. ادامه ضلع سود شهرستان پیدا کردن گیومری. قبلا Alexandropol خلوص Leninakan، طرفه العین را پهلو دومین شهرستان از ارمنستان، به شدت از زلزله در سال 1988. در نهایت تحتانی تاثیر استقرار است، رخصت دهید برای یک پیاده روی در محیط و کشف کلاس کارشناسی ارشد پخت اخلاص پز. شام و توقف در منزل ساختمان شبانه داخل Gyumri.
مراحل:
دیلیجان استان شیراک مارماشن گیومری
روز 8: سکبا نگاهی به واردزیا، ناحیه های غار دوباره یافتن و گم کردن قرن دوازدهم

صبحانه خورده، ما فراز مرز Bavr ارمنستان سادگی گرجستان بروید، برای ملاقات سکبا از مردک یارو گرجستان از مرز. سپس، ما شوربا منطقه Meskkhet-جاواختی بقیه می دهند. شهرستان غار دوباره به دست آوردن قرن دوازدهم آش 3000 غارها - وجود دارد، من وآنها و آنها این بخت را صدر در کشف واردزیا دارند. ما همچنین یک کلیسا حک شده فراز سنگ و شهره برای نقاشی های دیواری آن، داروخانه خیر و دالان های مخفی بازآیی کنید. در شب، ما اندر آخالتسیخه، که در نزاکت مال ما شام می رسند. یک شب در یک موطن در آخالتسیخه.
مراحل:
واردزیا Akhalts'ikhe
روز 9: بیایید فایده برجومی به التذاذ بردن دوباره پیدا کردن طبیعت پاکی پیاده روی اندر کوه

در صبح، پهلو شما خواهد شد فایده برجومی واگفت مکان کرد. در راه، بیتوته کوتاه اندر پارک برجومی، شناخته شده برای عصاره گازدار است. شما این اختر را بالا دیدن مزه عصاره طبیعی است که دوباره به دست آوردن چشمه فراز ویژه برای بازدید کنندگان خلق شده جریان داشته باشد. در الان حاضر، دستور دهید در با ایمرتی ناحیه (غرب گرجستان) به در کوتائیسی می رسند، تو شهرستان بخشی از پادشاهی کولخیس، که در حین جیسون و آرگوناتها پشم طلایی را دستگیر کرده بود. کشف مرکز رهبانی صداقت دانشگاهی Gelati فراز (قرن دوازدهم، واقع تو 12 کیلومتری باز یافتن Kutaisi صداقت بازدید Bagrati کلیسای جامع پیدا کردن قرن یازدهم - میراث جهانی یونسکو، درون کوه Ukimérioni اتراقگاه شبانه در Kutaisi.

مراحل:
کوتائیسی
روز 10: متسختا، یکی دوباره به دست آوردن قدیمی ترین شهرستانها داخل گرجستان

صبحانه. در این دیدار فجر به Kutaisi بازار محلی است. پس پیدا کردن عزیمت فایده استان کارتلی، داخل بازدید دوباره یافتن و گم کردن شهرستان گوری بزرگ، که در حین ما را بالا موزه استالین، مسکن ای که او مولود حاصل شد بازآیی کنید. ناهار در یک مطعم محلی است. ادامه درون Uplistikhe - ناحیه انسانهای غارنشین (قرن چهارم قبل پیدا کردن میلاد)، پیشامد در جاده معروف ابریشم، که در لحظه شما می توانید غارها، انبارهای مل (مرنی)، آتشگاه گاز گرجستان را ببینید (Thone)، کلیسای سوم شبستان حک شده روی سنگ و نمایش خانه نمایش نمایش نامه و سینما باستانی . عزیمت بالا متسختا، یکی باز یافتن قدیمی ترین شهرستانها داخل گرجستان، 26 کیلومتر دوباره به دست آوردن تفلیس. مشاهده Jvari لنگر عبادتگاه (VI قرن) سادگی کلیسای ناقص Svetiskhoveli (قرن یازدهم) به آدرس یکی باز یافتن مقدس ترین مکان در گرجستان داخل نظر گرفته از گوشته از مسیح است که داخل این مکان صدر در خاک ودیعه درستکاری شد. هر کورس دور بنای یادبود میراث جهانی یونسکو. ورود و انتقال به تفلیس، که در لمحه ما شام ما اندر یک کافه سنتی لذت ببرید. شبانه اندر هتل داخل تفلیس.
مراحل:
کوتائیسی گوری اوپلیستیخه متسختا تفلیس
خوابگاه
هتل Kopala (تفلیس)
روز 11: کاختی: بیایید نمونه شراب معروف در این زمینه

انتقال فراز کاختی منطقه، مشتهر برای از wineries طرفه العین است. بازدید یک سلاله محلی کشاورزان، که در لحظه شما می توانید 300 ساله نبیذ دخمه قدیمی مجلد :اسم جلدشده "مرنی") وا گلدان مجلد :اسم جلدشده "kvevri") مملو آخور از شراب، به خاک سپردن شده درون زمین را ببینید. سپس، ما این کوکب را ضلع سود طعم قدس مزه فایده طور مستقیم باز یافتن این گلدان است. ما به گرمی پیچیده عبادتگاه صوفیان رباط و موزه قوم نگاری، قصر ادامه خواهد عدل - فورت لوان من یکدلی کشف Nekressi آش قدیمی ترین کلیسا تو گرجستان - سد چهارم. بازگشت ضلع سود تفلیس که در لمحه ما عشا ما داخل یک کافه سنتی است. شبانه تو هتل داخل تفلیس.
مراحل:
Kakhétie گرمی تفلیس
خوابگاه
هتل Kopala (تفلیس)
روز 12: - تفلیس تیشه شهر

عزیمت نفع علیه و له روی بالا و کشف تفلیس سکبا محله های قدیمی سادگی جدید و پایه زیادی از نشانه ها کارها تالیفات تاریخی نزدیک پهلو یکدیگر. ما را صدر در کلیسای Metekhi (قرن سیزدهم)، حمام، Narikhala کلات (IV قرن)، یکی دوباره به دست آوردن قدیمی ترین کنیسه اندر تفلیس، کلیسای تام Sioni که دارای صلیب قواعد را ببینید نینو صداقت کلیسا Anchiskhati (VI قرن). بازدید از موزه دولت شوربا نقره صداقت لعاب. ناهار درون یک رستوران سنتی و ورا آنگاه از نفس شما رایگان برای فعالیت های خویشتن را خواهد بود. شام داخل یک رستوران. شبانه درون هتل اندر تفلیس.

+ نوشته شده توسط Sirosafar در سه شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۱ بعد از ظهر، ۶ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: آرمن
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha