تبلیغات

ارمنستان است که ندرتاً "مهد مسیحیت" نامیده می شود. صمیمیت این است که هیچ تنها یک تصادف: ارمنی اولین کشور در دنیا به اتخاذ مسیحیت به عنوان دین دولتی داخل 301، ایجاد و توسعه فرهنگ و مناسک خود را بر اساس خصلت مسیحی. سرزمین ارمنستان یک نوع حافظ برای تقریبا کل مؤمن است که اندر اینجا می تمهید هماهنگی معنوی پیدا کردن سادگی درک روح مرموز این ملت بزرگ که هنرمند خود را باز یافتن طریق همه خار، شکنجه پیدا شده است، و امید اندوه و اندوه که این افراد درد و گزند طولانی دامنه آمد، تمیز تزکیه به رب نزدیک نمدار آبداده شد. تایید این معبدها متعدد، کلیساها خلوص صومعه باز یافتن زمان بسیار قدیم، مخلوق شده کنار بنده روی نشیب غیر شایسته دسترس، مانند بناهای تاریخی غیر قابل داغان کردن، سکوت درون مورد پیوند منحصر ضلع سود فرد دوباره پیدا کردن خدا سکبا این سرزمین نزه روایت. در این مقاله، ما پیدا کردن شما فراخوانی به وضعیت سوگندی از غسل تعمید درون ارمنستان به نشانی خوانده شده - یک کشور اختیار شده شفاعت خدا.


هتل و رستوران و قیمت ها در ارمنستان
غسل تعمید در ارمنستان: قواعد و مناسک دینی
ارامنه بدیع کمتر مذهبی پیوند به نیاکان و اخلاف خود است. گرمابه رفتن تعمید، یا به عنوان آنها در گفتار محلی ارمنی "knunk" می گویند یک رویداد اصلی در زندگی تمام ارمنستان، تولد دوم، که دوباره به دست آوردن طریق لحظه او می شود یک مسیحی صداقت یک پیرو واقعی عیسی مسیح است. دوباره به دست آوردن طریق شستشو تعمید یک فرد دوباره پیدا کردن "گناه آدم" و تمجید می کند به خدا برای مغفرت پاک. تنها مفاد اسلوب برای تبدیل دمده شدن به یک مسیحی شوربا ایمان تعمید. ناس تعمید باید داخل تثلیث نزه را یقین دارند، زیرا، به عنوان عیسی گفت: «هر کس ایمان آورد خلوص تعمید یابد استخلاص یابد؛ ولی هر که ایمان نیاورد محکوم خواهد شد. "
0_6bbe5_54e634f9_XLThe کلیسای حواری ارمنی صدر در صورت اصلی دوباره یافتن و گم کردن پایگاه های شستشو تعمید گرفته شده از پیشینیان خود را نگهداری کرده است. این فرایند از شستشو تعمید است جدی متاثر شود. روی طور سنتی، خواجه و پدر در آغاز پدرخوانده برای کودک را برگزینی نمایید. نزدیکان خون آش توجه به قواعد می توانید والدین تعمیدی تبدیل شده است. برفراز طور معمول، فعل پدرخوانده است از نسلی به پایه نژاد به متروکات برده: طرفه العین را نمادی از علایق دو طایفه در ارتباط آش اوراق وام خواهی مقدس. والدین تعمیدی باید اندر مورد پرورش و پرورش معنوی کودکان هردری می شود، هدایت آنها را پهلو ایمان است. در ارمنستان، باز یافتن تصویب پی پدرخوانده نظر غمناک می شود یک امتیاز یکدلی یک دلیل برای افتخار، به عنوان هر یکتا می تواند شادی دوباره پیدا کردن این امتیاز پاکدامن دست یابد.
بعد پدرخوانده فراز طور سنتی جمیل برای سنن گرفتن: رفتار به خرید شمشیر برای نابودی وسایل طلا، که درون موضوع قرمز و سفید ویژه صحافی، مجسم سازی تجسیم خون باعفاف و آب دهان منی از جسم جسد مسیح؛ دو ستون و رومال جدید است.
کلیسا برای رسم نیز شوربا دقت بسیار آزادگی شده است. البته، قواعد غسل تعمید را می توانمندی در همگی یک دوباره یافتن و گم کردن کلیسای حواری ارمنی انجام، با این حالا ارامنه علاقه ارتکاب عروسی خلوص رقص مناسک در کلیسا های باستانی، برای مثال، در گروه صومعه Gegard، اندر Tatev، درون اچمیادزین یکدلی یا صومعه آفتاب ویراپ - تو واقع دیوار واقعا باستانی صومعه اصطبل کردن سوگندی وا هیبت صفا معنادار تزکیه حتی بیشتر.
0_6bbef_2402982b_XLAnd درون اینجا دم را مهم ترین مبحث از سنن آغاز می شود. مخدوم بابا مقدس می پرسد پدرخوانده سه وهله بر "این کودک ساخته چیست؟" پتواز پدرخوانده سه گانه بار: "ایمان، امید، عشق، و گرمابه رفتن تعمید. ضلع سود تعمید اخلاص توجیه، فراز از ذنب پاک، وارسته شدن از بی نظمی شیاطین، و خالق "(Mashtots، مقدس تغسیل تعمید قوانین) خدمت می کنند. بیشتر در مورد کشیش انجام مناسک غسل تعمید. پس پیدا کردن خواندن نماز، کشیش غرق جثه نوزاد را به عصیر حل مقدس برای سه گانه بار، و در مورد بزرگسالان پاکی کودکان حال پاشیدن برای سه میوه بنه با عرق مقدس زیر خود و انجام وضو پیدا کردن صورت و بدن. خفه وری ثلاث گانه را به آب مقدس اشاره مرگ، به خاک سپردن و رستاخیز مسیح. درست پس از سوگندی تعمید سوگندی دوباره به دست آوردن Chrismation به نام "droshm" ضلع سود معنی باسمه و یا انفعال و موم تو ارمنستان اجرا شده است. کشیش به عرض مسیح و نمونه دهنده روح القدس با مقدس muron 13 قطعات بدن به پیشنهاد افزایش روحیه و دلیل هر آبشخور از بدن را با فیض متداول جان القدس.
و درون نهایت سومین بی آلایشی آخرین ritual- سوگندی از عشای ربانی که در طی حین مؤمن partakes در قالب طعام و ساغر بدن بسیار و کین خواهی مسیح برای زندگی ابدی است. قبل باز یافتن سوگندی از عشای ربانی همه و جزء مؤمن باید افکار سادگی روح وجود و غیر را دوباره پیدا کردن طریق استغفار و بخشایش گناهان پاک. 0_6bbee_4caf05c9_XL
پس پیدا کردن همه قواعد مذهبی می آید آیین تعمید صمیمیت کمتر آیینه بندی از آیینه بندی عروسی یا زادروز متولد زادن و وفات پیدایش است. اندر واقع، پس دوباره پیدا کردن تعمید، شخص ضلع سود نظر می جمع روحانی مجدداً متولد، به آدرس به لطف آفریدگار فرود صدر او، صفا او اوایل به بهبودی دین در روش معنی منزل دومصراع شعر است.
در این مقاله، ما کوشش کرده اند به عرضه حکم تغسیل تعمید سکبا توجه به سنت های کلیسای حواری ارمنی. گر می خواهید تا وا خدا، آش دین، برای پیدا کردن هماهنگی معنوی - برفراز ارمنستان استر آمدید - زمین نوح!

+ نوشته شده توسط Sirosafar در پنجشنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۱ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha