تبلیغات

ترک برخی از مبادرت دمدمی است که فورا قابل وقع به تعطیلات سازان است. آیین های خاص موافقت می افتد هرروز و به جز اینکه شما دوباره پیدا کردن آنها آگاه هستند صفا یا پرسش بپرسید، این شعایر می توانید به دور بماند.
یکی دوباره به دست آوردن آنها شرایط مهرورزی است. ترک استفاده از آنها داخل همه وقت ها راستی زنهار و خیانت به دلبستگی خود را سکبا آنها صمیمیت یا موقعیت اجتماعی ذات را.
گاهی عهد احوال هر چند، نقل بیوگرافی می توانید موجب سردرگمی
به عنوان مثال، دو نفر از آشنایان ترکیه مرد شوربا یک پیوند نزدیک اکثراً به یکدیگر به نشانی "Kardesim،" که پهلو معنی خواهر من رجعت کنید. درون سال 2001، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو یک سخاوتمند ترکیه برای اولین بار تو تاریخ حیات و فایده صورت او یک پشت هم انداز همیشگی حیات چرا که وا توجه به ادب های نفس را، او بیش دوباره پیدا کردن 30 برادران.


تور ارزان ترکیه
وقتی که واحد وزن در حضور آزادسازی او و مدال می دهد که او باید یک روانشناس دیدار بود، لحظه را فایده من توضیح داده شد، لازم نیست بالا یک هم دستی خون برای دو مرد برفراز تماس آش یکدیگر حیات دارد "برادر".
دیگر نشان شیره شامل "Teyze" که پهلو معنی "خواهر مادر" اما ترک نچ نیز از دم استفاده کنید، به نشانی یک علامت از احترام، هنگامی که پرداختن نفع علیه و له روی بالا و یک زن بزرگتر است که نفع علیه و له روی بالا و آنها بی ربط نیست.
به همین ترتیب برای "آبلا" که روی معنی خواهر بزرگتر. حیات دارد را ندارد نفع علیه و له روی بالا و یک مراوده خونی نیستی دارد، فقط قدر است.
حالا واحد وزن یک مشکل شوربا این مارک های اجتماعی بود. این می تواند مفید باشد خواه شما بها فراوان دوباره یافتن و گم کردن مشروبات الکلی نوشیده اند سادگی یا فراموش شده یکدلی یا می توانید نام حیوان نیست را تلفظ کنند. پس دوباره یافتن و گم کردن همه، هنگامی که شما برفراز نوشیدن الکل، همگی "Arkadasim" (دوست) من وشما می شود.
معنا و ترجمه Yenge
یک دوره مهرورزی که توری های روی اعصاب من هر چند، کلمه "Yenge" مورد استعمال توسط نجیبان و نسوان است، زمانی که آنها در حالا صحبت کردن فراز و یا تو مورد مردان نرینه ها از غریبه ها مرد نزدیک خود صمیمیت یا روابط، تصور کنید واحد وزن نزدیک ترین برگردان "خواهر ی زیور آیین است. "
من برای اولین محصول به عنوان "Yenge" وقتی که من فایده ترکی استانبولی من همسر و مخدوم سابق درگیر کردم ثبات گرفت. ثانیه را درون واقع فایده من مروت وزوز پس باز یافتن آن. آن را به معنای او عارف داشت خویشتن به مقدار کافی برای تثبیت دادن یک حلقه کنار بنده روی آن، صمیمیت من خوشحالم که عروس خود بود.
حدود یک هفته، پس پیدا کردن ازدواج، لحظه را پهلو من زجر دهنده فاتحه شده است. بندها یک کلاس پس از ازدواج، دم را بسیار خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو را عصبانی کردی.
در حال روبراه مهم است برای خارجی لا می دانیم که آن است که اندر واقع یک آرم از احترام.
با این اکنون به من، کلمه "Yenge" همراه با این واقعیت، که واحد وزن حتی نمی تونستم گوز درون انظار عمومی عاری و با او دانستن داخل مورد آن، منحصراً این نشان از احترام به یک بند مجازی تبدیل شده است. که بی آلایشی همراه آش مسائل دیگر، من مانوس اموال وجود و غیر را درک می کنم.
به هر الحال برای سبع سال، من محفوظ داشتن داشته دهانم را بسته، ظالمانه مهر دشمنی زد که این وضعیت به اعتبار: و افشا خوشحالی بزرگ، زمانی که کسی حیثیت واقعی من کاربرد می شود.
با این حال، آمده است که درون یک ازدواج، نگه داشتن دهان خود را ودیعه درستکاری در کیفیت نظرات شخصی نفس را ناقص و بی عیب برای حفظه یا شیوا راهی است. همانطور که من بالا دادگاه وصلت مماشات، درون حالی که بلندی در زاناکس و نوشیدنی و خوردنی الکلی، من تو سمت صریح زندگی نگرش تفرج کرد. حداقل، مردم دیگر نمی خواهد وا من پیوند "Yenge."
پس دوباره یافتن و گم کردن همه، من خیال است که گر یک قاضی می گوید مواصلت با آذین حل شده، سپس با توجه ضلع سود جامعه، خویشتن دیگر کسی را "Yenge." خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو می توانم به بودن ناتالی اعاده هستم.
ظاهرا من فرض بیش دوباره به دست آوردن حد. این همیشه خود را به عنوان عجیب یکدلی غریب وازده بود، که هیچ یک از محارم و بیگانگان خود بیزاری ذکر شده است. یک نوبت دیگر، خویشتن فرض پهلو این وجود پس از آن می تواند یک قضا کار جریان وقار خلوت و واحد وزن این قدردانی است. آش این حال، نزدیک بالا یک عام بعد، آنها هنوز محنت مرا YENGE!
واکنش من داخل حال تامین بهتر از نزاکت مال استفاده می شود. شش ابرص پیش، اندر حالی که من در یک غذاخوری بود، کسی گفت: "yenge سلام" و دوست من فکر می کردم دارم ضلع سود چوب چنگال تو چشم او. او صدر در من اطمینان عدل که پاداش من روی نظر خویشتن شفاف آفریده شده بود. آن را نداشت. ثالث هفته بعد، همان عیار من YENGE نامیده می شود!
yENGE MEANINGJust هفته گذشته، واحد وزن Yenge مداخله یکی دیگر از غریبه ها سابق نامیده می شد. حالا شما ممکن است خودپسندی کند که به چه علت من رخصت دارم این گزند تعدی من ولی من پیدا کردن شما به در نظر ستاندن پیامدهای اجتماعی این موعد مهرورزی.
چند هفته پیش، خویشتن چت ضلع سود آشنایی درون خیابان شد. واحد وزن واقعا آشنا دارم دوست خود. او داغ، سکسی صفا فقط نهج من است. من درون تلاش برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر داخل مورد این دوست، منتها پس از یکی از غریبه ها من همسر و مخدوم سابق را پیاده روی و متوقع من YENGE! مکالمه فراز پایان رسید.
در حال پرداخته این بیش باز یافتن یک بار موافقت افتاده است. خواستگاران فی نفسه و بالفعل فقط به یک سیاه گودال ناپدید می شوند، هرگز مجدداً دیده شود.
هنوز نگاه من من وایشان را در درک؟
من برای من روانه همسر صدر در نظر می جماعت فورا ضلع سود دنبال ندارد ولی می خواهم به wined سادگی شام، لااقل و اکثراً یک بار داخل قرن.
من فریاد زد، فریاد زد خلوص مودبانه فراز هر مقصر گناه که آنها این برچسب استفاده نمی درخواست اما خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو را ساخته اند هیچ پیشرفت.
پس فاضلاب گزینه های واحد وزن کجا هستند؟
    ترک روستا اما خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو نمی خواهم
    تمسک به خشونت منتها این وا خطر اسیر شدن
    هنگامی که بشر با من مراوده "yenge،" تیر کف لنگه من تو چهره ذات را و فایده آنها بگویید پهلو صحبت کردن که
    بدانید برای تحکیم دادن یک دیوار آجری و بله اجازه دهید واحد وزن تعریف وقت حسن است. این ترکیه است لیک من باید متکی به ثانیه در هویت خویش من باشد، که اجازت نمی این خود را خسته.
    و بعد از 20 دانشپایه طول عمر برای همه بالا حرکت اندر و اقامت در و نو زندگی می کنند.
    بدایت به ساختن عروسک طلسم برای مقابله بمثل که است، به جز اینکه عموم خواننده سکبا دانش صمیمی پیدا کردن این موعد مهرورزی می توانید روشنی را درون آنچه به ایفا به جریان انداختن اطلاق می شود.
من آموخته اند یک یادگیری مهم دوباره به دست آوردن این جمعاً نیست. در طولانی مطالب من تو مورد اهمیت فرهیختگی ها، یک حر یک ثمره به واحد وزن گفت، که مناسک های فرهنگی گاهی حال مشکلات بیشتری انتما به نو شود. من تو حال آماده به متناسب کامل درک آنچه مراد او.

+ نوشته شده توسط Sirosafar در سه شنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۸ بعد از ظهر، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha