تبلیغات

شهر اسپیتاک ارمنستان یک آبادی بسیار زیبا اندر شمال استان لوری ارمنستان است که واقع داخل 96 کیلومتری شمال روستا ایروان است سادگی در امتداد زلزله ویرانگر 1988 کاملا از بین ایاب و مکرر بازسازی شد. جلق سرشماری دانشپایه طول عمر 2011 جمعیت این واحه 12881 نفر می باشد.


این عمران ده دارای تابخانه تاریخی می آرزو بادا و بالا همین دلیل درون گذشته اعتبار: این واحه حماملو بوده است و تو سال 1949 تغییر عبرت پیدا کرد به دهات اسپیتاک که در زبان ارمنی بالا معنی سفید است که فایده دلیل پیشگاه سنگ آهک می باشد.


تور ارمنستان


شهر اسپیتاک دارای یک منزل ساختمان فرهنگی ، 3 کتابخانه عمومی بی آلایشی  چندین تالار سینما و تئاتر می بو .هم چنین یک موزه قبیله نگاری نیز دارد. میراث فرهنگی این واحه شامل یک سایت دیرینه شناسی از هزار انس الفت گرفتن دوم قبل دوباره یافتن و گم کردن میلاد و غم چنین ویرانه های باستانی در تپه امیرتومان مربوط ضلع سود هزاره آغاز قبل دوباره پیدا کردن میلاد است و دریغ چنین یک پل روی نهر پامباک است که قدمت حین به سد 19 چرت می شود.  هم چنین هر دوازده ماه) 15 ژوئیه به عنوان روز اسپیتاک جشن گرفته می شود.


فوتبال به عنوان محبوب ترین ورزش در این آبادانی شناخته شده است ، FC اسپیتاک بالا نمایندگی از دهکده بین کلاس های 1990 یکدلی 1998 تو مسابقات داخلی شرکت داشته است . وا این حال مالوف سایر تیم های والیبال ارمنستان ، این حلقه نیز صدر در دلیل مشکلات مالی تعطیل جمع آوری شده شد.


به متناسب کلی ورزش کردن های محبوب عمران ده اسپیتاک ارمنستان کشتی ، کشتی ، بوکس پاکی وزنه برداری می باشند .

+ نوشته شده توسط Sirosafar در سه شنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۶ بعد از ظهر، ۸ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha