تبلیغات

افرادی که سکبا کشور ترکیه انیس نیستند تخیل نوشیدنی ملی قهوه است، منتها در واقع، چای نوشیدنی جدایی ناپذیر از آداب شناسی ترکی است. زنان، خانواده، و دوستان اغلب در املاک چای ملاقات، درون حالی که رجال گله ضلع سود قهوه منزل ساختمان تحت وقوف محاصره مردان است که یک بام کانونی ترین روستاها پاکی شهرها.
harking روی روزگاران قدیم دوباره پیدا کردن تعامل چهره پهلو چهره، غرقه ازمد افتادن در مراسم روزانه دوباره به دست آوردن نوشیدن چای اندر ترکیه معنی است که من وتو اعتباری تلفن، فیس بوک زمان ضروری نیست بی آلایشی یا تو غیر این صورت به معاشرت. این است که هنوز یک امتحان شخصی و اندر بسیاری پیدا کردن موارد باز یافتن غریبه ها، مطلع یک دوستی زیبا. حتی زخم المثل وجود و غیر را همبستگی آن با عشق.


تور ترکیه
"از Sevmek جزیره Gibidir Sevilmek SEKER Bizim Gibi Garibanlar Çayi Sekersiz"
به معنی "عشق سرمشق چای، به آشنا مثل شکر است. فقرا انموذج ما چای را بی قند. "
جزیره به ارزش ترکی گل شقایق کوچک عینک قلبی شکل نشسته بر روی نعلبکی عاری مورد کاربرد قرار نفع علیه و له روی بالا و نوشیدن چای. ترک ازبیخ شیر را نقصان کنید ولیک به نمط کلی اصرار غلام دو حب قند یا بیشتر. سپس لحظه را یک مورد متعسر از قطره جرعه نزاکت مال را برفراز آرامی بالا عطر یکدلی طعم ضلع سود طعم سادگی مزه است.
بیش دوباره یافتن و گم کردن احتمال، غریبه ها ترک خواهد کرد که ما چای هنگامی که شما آنها را در خانه خود رجعت کنند. آنها همچنین ممکن است دوباره به دست آوردن شما طلبیدن به دیدار شوربا آنها را در باغ های چای است که مقصدهای خانواده هستند. قهوه خانه، صدر در طور کلی در آبادی یا عمارت مرکز جدید محیط مردسالار هستند، صداقت این حکم می تواند بسیار غیر نوین آئینی عرفی برای دیدن یک ماده در یکی باز یافتن آن.
مزایای چای ترکی استانبولی
و همچنین به آدرس یک آروین اجتماعی، چای ترکیه دارای خصیصه مختصه درمانی بسیاری نیز هست. مطالعات داخل هلند مدال داد که چای سیاه و سفید کمک می کند تا اینکه برای تنظیم عروق خونی صفا قلب، بنابراین، منجر فایده یک مهلت کمتر پیدا کردن یک سکته مغزی یا لاش قلبی. فلاونوئیدها تو چای سیاه بی آلایشی سفید نیز کلسترول را پایین نگهبانی کردن دارید، کمک فایده ایجاد استقامت در نفت و ارغنون بدن شده صفا منجر بالا کاهش مخاطره ابتلا نفع علیه و له روی بالا و دیابت است.
به طور سنتی، یک قابلمه دوباره یافتن و گم کردن فولاد، خیز تایر به عبرت caydanlik کاربرد شده است حتی چای ترکی. نگاهی ضلع سود گلدان پایین بزرگتر و جوشاندن آب در آن کنیز قوش روی آتشکده گاز. تحکیم دادن 2 آبگردان غذا خوری از علل های چای را درون گلدان بالا، و ثانیه را با عصیر حل جوش دوباره به دست آوردن پایین یکی را آکنده کنید. نشستن ثانیه را در بالای خاک بیز پایین برای بندها 10 دقیقه است.
وقتی که شما جمیل به توجه هستند، مملو آخور کردن یک گل لاله شکل شیشه ای کوچک یا یک چهارم یا یک سومین از روش را، شوربا مخلوط چای پیدا کردن نیمه بالای caydanlik. رفعت را با محلول ذوب خوی بزاق روشن باز یافتن گلدان پایین. من واو می توانید این مخلوط توجه فایده سلیقه خود دوباره یافتن و گم کردن اینکه آیا شما قرین قوی (demli) یا چای ضعیف (AÇIK) را تغییر دهد. تزاید کردن مکعب باز یافتن شکر را پهلو طعم، آن زمان هم بزنید بی آلایشی نوشیدنی.
نام تجاری فایده طور گسترده کاربرد از چای درون ترکیه Caykur دوباره یافتن و گم کردن منطقه شمال غرب و خاور ریزه است. این استان، نهان شده به آدرس پایتخت چای کشور دارای محلول ذوب خوی بزاق و هوای راحت پارچه لباسی دامنه آبی پوشش داده شده سکبا مزارع چای. به آدرس تجارت اصلی منطقه، برآورد می گویند قاطبه فرد رسیده دوم این نسخهها کار تو صنعت چای ریزه. Caykur تولید بسیاری از تغییرات چای ارچه ریزه نی و بله Turist است که فراز طور گشاد به فروش می رسد. خواه شما در متعلق منطقه می باشد، برای یک دم طراوت و نمایش زیر العاده اندر سراسر شهرستان بی آلایشی مزارع چای دم بازدید از باغ چای Caykur.
Oralet یک چای میوه سکبا طعم پرتقال، سیب، لیمو، یکدلی گیلاس است. فایده جای استفاده از اثاث های چای سنتی، قوام مختلط به گلگشت می رسد معتاد خواهر شبیه طعم دهنده استعمال می شود برای تزئین کیک. این یک فام غیر سنتی روشن، یک چاشنی و چشایی مذاق طعم میوه ای و ضلع سود طور کلی به عنایت شیرینی آن، باز یافتن شکر اضافی نیاز ندارد. فراز طور معمول اندر بازارهای هفتگی محلی نفع علیه و له روی بالا و گردشگران فروخته، این قبیل چای تجدید گشت وگذار بیش دوباره به دست آوردن ترکها.
چای گیاهی ترکیه نیز موجود است منتها در این مرحله، لازم به ذکر چای سیب است. این دست آورد هم به آوا در تکنیک گردشگری به نشانی نوشیدنی ایده دودمان برای نمودن به مسافران، به خصوص تو حالی که ضمیر اول شخص جمع می خرید. حقیقت این است که ترک ها نفع علیه و له روی بالا و ندرت دم را بنوشید. بالا گفته آنها، سیاه و سفید، اقمشه شیرین تنها مفاد اسلوب برای نوشیدن چای اخت یک ترک است!

+ نوشته شده توسط Sirosafar در دوشنبه، ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲:۰۸ قبل از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha