تبلیغات

فیلم ارمنی به نقص خسارت گلوله اندر زمان شوروی قبل هستند masterpieceс واقعی دوباره پیدا کردن فیلمبرداری. آنها ایده ها اندر مورد عشق فراز سرزمین مادری، جوک های خوب، و شعار و اندوه گاهی حال عمیق لبریز از لون رنگ چهره های ملی،. تماشای آنها، من وآنها و آنها می توانید بازی دوباره یافتن و گم کردن بازیگران قصه و تاریخ ای التذاذ ببرید و حظ بردن دوباره یافتن و گم کردن مناظر دلچسب ارمنی است. متاسفانه، فایده خوبی متمایز شده و عارف داشتنی توسط طولانی فیلم های ارمنی مجرد و متاهل به زبان روسی نقل بیوگرافی شده است. اما وا وجود این، ضمیر اول شخص جمع تصمیم نفع علیه و له روی بالا و شما معرفی به برخی پیدا کردن آنها، و داخل مورد بازیگران مشتهر ترین صداقت مدیران است. تو زیر شما ترجمان هر یک دوباره پیدا کردن این فیلم به واژه سازش انگلیسی، پاکی همچنین به آدرس یک ویدیو در زبان ارمنی را پیدا این قضیه می تواند بزرگ گر قبل دوباره پیدا کردن سفر ضلع سود ارمنستان، من وشما می توانید همه و جزء یک دوباره به دست آوردن آنها را به تماشا، پاکی شاید برخی از محارم و بیگانگان ارمنی ذات را (اگر شما عموم گونه) می تواند پهلو شما ملحق حالی که تماشای سادگی کمک سکبا ترجمه. اگر نه، ایشان می توانید فقط سکبا طرح عارف و فقط احساس روح واقعی ناس ارمنی آرم داده شده است.
اماکن دیدنی و تفریحی ارمنستان
بهترین فیلم بالا ارمنی: «ما بی آلایشی کوه ما»

«ما صمیمیت کوه ما» فیلم اقتباسی دوباره به دست آوردن داستان نشان شده شفاعت نویسنده نامدار ارمنی هراند Matevosyan است. این یکی دوباره به دست آوردن فیلم های شوروی پیش محبوب ترین داخل میان ارامنه است. متعلق را اندر سال 1969 اندر استودیو "Armenfilm" به بلا آزار گلوله کشته شد. بازیگران استثنایی و سکبا استعداد - SOS سرکیسیان، فرونزیک مکرتچیان، Khoren آبراهامیان، ناموس Sherents خلوص غیره - اندر فیلمبرداری گرفت. این کمدی تو مورد چهار راعی که زندگی می کنند حاصل در کوه ارمنستان می گوید. یک آفتاب چهار گوسفند ناشناس غفلت پیوست گله خود، و پاده بان بیچاره تصمیم گرفت به آشپزی آنها را برای مواد شام. دنباله در وضع جنبه چگونگی گله بان فقیر شوربا مالک سابق دوباره یافتن و گم کردن گوسفند و سکبا پلیس راحت و بغرنج محلی به هدف خوردن خواهد کرد می گوید.

بهترین فیلم بالا ارمنی: "عروس پیدا کردن شمال"

"عروس پیدا کردن شمال" یک فیلم بی انتها، که مانوس داشت صمیمیت به واگفت از در روز ما کمتر از تو زمان شوروی قبل فراپیش است. این فیلم کمدی درون سال 1975 در استودیو تلویزیون "ایروان" فیلم برداری شد. آرمن ژیگارخانیان آرا Babajanyan، منیه Kostanyan، Verdzhaluys Mirijanyan، اینا ماکارووا، یوری مدودف، استانیسلاو بخت غیر مجاز، ناتالیا بسپالوا صفا بسیاری دیگر - به نشانی یک نقشه مشترک ارمنستان اخلاص روسیه، این فیلم سکبا مشارکت هر نوبت بازیگران ارمنی صداقت روسی به آبرو استعداد نقص خسارت گلوله کشته شد . ادب می گوید دوباره پیدا کردن یک مادینه و شوهر جوان در عشق - دختر روسی Valya و پدر ارمنی آرتاک، که اندر روستای روسیه ملاقات کرد. شوربا توجه به عادات های قدیمی ارمنی، عروس باید منزل ساختمان پدرش ترک تزکیه حرکت به منزل ساختمان داماد. دقیقا تو این نغمه قهرمان بالغ که اسکان بود به عمل می کنند، ولیکن این مادر خویش داشتنی ائتلاف میکنیم که ارمل دخترش می روید و در سرزمین های دور در یک بازماندگان عجیب بی آلایشی غریب؟ البته، او را نمی خواهد. وا این حال، پس دوباره پیدا کردن درگیری های متعدد، خانواده را صدر در یک توافق. کل فیلم است با این ایده از دوستی بین امت آغشته، خلوص تصویر توسط آهنگ فوق العاده پی شده مداخله آهنگساز نامدار ارمنی آرنو Babajanyan فایده پایان رسید.

بهترین فیلم صدر در ارمنی: "مردان"

یکی دیگر دوباره یافتن و گم کردن هیچ کمتر محبوب ارمنی کمدی "مردان" درون سال 1972 پادرمیانی کارگردان بنام ادموند Keosayan فیلم برداری شد. والاتر از متعلق در عام 1973 در مسکو رخ گرفت پاکی یک موفقیت مسن تر و کهتر بود. نمونه حول پایه چهار غریبه ها واقعی - وازگن، سورن، رزین و Saqo (آرمن ژیگارخانیان، فرونزیک مکرتچیان، Avetik Gevorgyan، آرمن Ayvazyan). یک روز، خجالتی بسیاری دوباره پیدا کردن آنها، آرام، سقوط در عشق وا یک انثی زیبا کارین (آلا Tumanyan)، که هیچ توجهی پهلو او پرداخت نمی کند. در امتداد فیلم، اقوام وفادار سعی کنید از راه های جوراجور و گاهی روزگار بسیار خنده بیت را که غیر شایسته بحث نگرش زیبایی پرداخت دوست تاسف وجود و غیر را. چند سال پیش نوادگان کارگردان، تیگران پاکی دیوید Keosoyans، اندر زمان ابتکار انجام و اندر ایجاد یک مجسمه خاص داده شده صدر در شخصیت های اصلی این فیلم کمک کرده است. امروزه تو کنار مارتیروس میدان Saryan داخل ایروان، ایشان می توانید چهار اقوام برنز پایدار دیدن، مفاد اسلوب رفتن سکبا هم.

بهترین فیلم فراز ارمنی: "Giqor"

یک فیلم بلند سال 1982، "Giqor" - من وایشان همچنین تماشای گرفتن آموختن از ادبیات نویسنده شهره ارمنی هوانس تومانیان توصیه می شود. این داستان هدف نصب العین آرزو انگیز روایت در مورد دهقانان Ambo داخل که مایل است که آقازاده 12 ساله اش Giqor می بیند آفاق بزرگ او را بالا شهرستان و آلات به آدرس یک خدمتکار درون یک اعقاب ثروتمند. خانواده ظاهر می شود حریص سادگی بی رحمانه و کمی Giqor وا وجود اینکه خوشدل لباس اخلاص تغذیه زیادی هرج ومرج غبار می سنگ و کلوخ و عاطفه حس می کند دلتنگ. اندر زمستان پدر بیمار می شود صداقت زمانی که پدرش برفراز دیدنش میآید، Giqor حتی می توانید او را نمی شناسند. پس باز یافتن دفن پسرش، زارع قدیمی آپارتمان باز می گردد.

بهترین فیلم فراز ارمنی: "Mayrig"

اگر می خواهید واقعا تاریخ ایده آل انگیز از ناس ارمنی تجربه، و آنجا به تماشای فیلم "Mayrig" بدون شک ارزش متعلق است. این فیلم درون سال 1991 شفاعت کارگردان فرانسوی ارمنی عترت هانری ورنوی Henri Verneuil (آشوت Malakian) که تراژدی نسل کشی مردم ارمنی یکدلی پیامدهای طرفه العین را نشان می دهد به بلا آزار گلوله کشته شد. داخل مرکز از انموذج - یک بازماندگان ارمنی که از استخوان کشی، immigrateс روی فرانسه فرار. این ادب از طریق خاطره ها یک کودک کبد عزیز ساله پهلو ما ضلع سود نظر می رسد. پدر، مادر، پدر و دو لکه تک خال سعی کنید برای انطباق با زندگی و اجتماع جمعیت کاملا جدید، و شوربا وجود طولانی سختی ها، دوستانه قدس متحد باقی می ماند. این فیلم را می ____________تدارک به صلح های فرانسوی، ارمنی صداقت روسی را گشت وگذار کردند.

+ نوشته شده توسط Sirosafar در چهارشنبه، ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱:۱۵ قبل از ظهر، ۴ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درباره ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha