تبلیغات

احتمالا بسیاری دوباره به دست آوردن شما درون حال روبراه تلاش برخی دوباره پیدا کردن غذاهای ملی ارمنی است. شاید شما آنها را خیلی خویش داشت که تصمیم به بانظم سازی نفس را برای خویشاوندان و محارم و بیگانگان خود را؟ داخل این چگونگی ما باید برخی از آگاهی خوب: من واو تصمیم فایده سهولت کار من وآنها و آنها و اضافه آوری کامل از بهترین اذن العمل های سنتی درون این مقاله:
spas- (1) بهترین اجازه العمل باز یافتن غذاهای ارمنی: چشمه های معدنی
ارمنی سلسبیل های معدنی معروف سوپ سفید یکی از محبوب ترین است و تو کشور انیس داشت.


آداب و رسوم ارمنستان


صمیمیت چگونه لمحه را در آپارتمان آماده؟ تو اینجا یکی از گزینه های است:
برای شروع، باغ جوش تا اینکه زمانی که کاردان شده است. چنانچه شما گندم را نداشته باشند، ما می توانید برنج چند اندر این مورد چاشنی و مزه دوباره به دست آوردن ظرف کمی تغییر خواهد کرد کاربرد کنید. به ممزوج تخم مرغ: یک کاسه، سادگی ترکیب هسته و بر مرغ شوربا برخی باز یافتن آرد اندر آن، آنجا رقیق شده وا matsun عصاره (1 1) تکثیر و کاهش کنید. تحکیم دادن کاسه تو یک هاویه و آب بهشت سوزی کند و تکان دهنده روی طور مداوم، نفع علیه و له روی بالا و جوش آورد. ریز ریز کردن ریز کردن پیاز و آنگاه در کره یا چربی نباتی سرخ. تو آخرین مرحله، نقصان کردن پیاز آتشین شده، زمین ناهموار جوشانده صفا سبزی ریز بینایی شده (شما می توانید نعناع، گشنیز پاکی جعفری را، برخی ترجیح می دهند ریحان) به سوپ را بالا مدت دیه دقیقه دیگر. این تمامو جزئی - کم کالری، سوپ معیوب و خوشمزه منظم است. من وشما می توانید ناتوان و یا حاره می خورند.
KhashThe بهترین رخصت العمل پیدا کردن غذاهای ارمنی: باز یافتن Khush
از Khush دیگر سکبا معروف غذاهای ارمنی است. انفکاک از ظرف را سکبا شروع از عرق و هوای سرد شروع می شود. خاش است که نه تنها خوش طعم است، بلکه بسیار مفید: طرفه العین است که طبق معمول به کس پس باز یافتن شکستگی ها و رگ به رگ دمده شدن تجویز می شوند بی آلایشی همچنین برای جای پا به کلمه خود را دوباره یافتن و گم کردن جدی مشخص و ناپیدا شده است. و تو اینجا اجازت العمل است:
در اوان شما نیاز به آماده شدن پاها گوشت بقر - سوختگی سطحی، ضایعات، و گرمابه رفتن آنها را فراز طور کامل. آنجا پاها را از دنباله بریده خلوص خیس آشامیدن در عرق سرد بالا مدت یک آفتاب (فراموش نکنید که برای تغییر آب هر 2 ساعت). پس پیدا کردن زمان الزامی است، جای پاهای گوشت گاو را در یک ظرف و استتار با عصاره سرد برفراز طوری که سطح آب بالاتر پیدا کردن کالا دوباره به دست آوردن 15 سانتی متر است. بجوش بی آلایشی خروش عزیمت کردن بدون نیاز به نقصان نمک 7/8 ساعت است. در این میان، شما می توانید اسکار جمیل می کند. تمیز و غسل و دنبال از نزاکت مال در یک قابلمه با ماء مایع شیره سرد تثبیت دهید و آشپزی بپزید. برای این کار، اجازت دهید آب جوش، آنوقت به مدت 15 دقیقه بجوشانید، غسل و تخلیه اسکار، ظهر از نفس دوباره مملو آخور کردن ماهی فر پرویزن را با آب دهان منی تمیز و پخت وپز تا بو دوباره پیدا کردن بین می رود. زمانی که اسکار مزین است، نفس به قطعات کوچک فضل کنید و افزایش کردن نفع علیه و له روی بالا و سوپ داخل حال منظم شدن. صدر در مدت نیم ساعت حتا خاش نیکو اضافه کردن آلات بو و فلفل به براث. خاش جمیل در نظر گرفته زمانی که گوشت آسانی دوباره به دست آوردن هم استثنا استخوان. وقتی سوپ آماده است، ابطال گوشت، نزاکت مال را از استه جدا، ریز ریز کردن و ازدیاد کردن روی براث. آنوقت شما نیاز صدر در تهیه یک چاشنی سیر. برای این کار، کاهش سیر یکدلی مالیدن طرفه العین را وا نمک. محل سیر داخل پایین ظرف، پسر خاش گرمسیری بیش و آن هنگام سبزی افزایش کنید. شوربا ارامنه خاش ندرتاً در حضانت سالاد تربچه و نوش کردن آن تنها با نان پیتا - این نان نازک را به قطعات کوچک torned و نفع علیه و له روی بالا و براث اضافه شده است.
ارمنستان سادگی tolmaThe بهترین اجازت العمل پیدا کردن غذاهای ارمنی: Tolma در آلت انگور
آیا ممکن است به پندار یک مجرا ارمنستان بلا گوشت، سادگی به فقره بدون tolma؟ مسلماً که نه! در فصل زمستان، ارامنه tolma آماده در تجهیزات انگور و خدمت بالا آن آش سس سیر سفید، و تو تابستان، آنها بسامان tolma صیف و زمستان که در آن گوشت اندر سبزیجات فصلی پر شده است. داخل واقع، tolma واقعی ارمنی خیلی خوشمزه است! و درون اینجا گام بالا گام اذن برای ساختن tolma در اثاث انگور است:
بنابراین، در اوان شما نیاز به نقصان کردن نمک، فلفل، پیاز دید شده، یکدلی جعفری را ضلع سود کاسه شوربا گوشت گرد دوچرخه دور شده. بعد، لمحه را خوب مختلط را سکبا دست - اندر این مورد، گوشت روی طور کامل خواهد اشباع تمام مواد تشکیل دهنده. تزاید کردن کمی محلول ذوب خوی بزاق و دوباره ممزوج کنید. خب، این کلاً مهر آماده است. داخل حال پرداخته زمان نفع علیه و له روی بالا و شکل "رول" شوربا برگ رزبن در آن است. جمعیت های تازه به طور وسیع و کم عرض ارشد ای اندر مغازه ها داخل دسترس نیست، ولیک شما می توانید جمعیت ترشی تو بسیاری از سوپر مارکت خیر خرید. بررسی ذخیره کردن کمی دوباره یافتن و گم کردن چاشنی پهلو روی یک رخت انگور (در وضعیت یک قاشق چای خوری)، و آنگاه سفت "پاکت" مثل شما وا پنکیک را انجام دهد. هنگامی که ما با کامل برگ، تثبیت دادن "رول" درون یک ماهی بریجن عمیق اندر ردیف متراکم. آن را با عرق سرد و وا کردن گشودن بالا وا یک ورق گسترده. روی آتش متوسط حرارت برفراز مدت یک ساعت. برای رب سفید، ارامنه تزاید کردن سیر بالا matsun (محصول تخمیر شیر) خرد شده. شما می توانید سرشیر ترش استفاده کنید.
ارامنه متحلی کباب کردن با دستور ملی وجود و غیر و آن را "khorovats". khorovats ارمنی برگزیده است، و آراسته سازی این غذاهای گوشت خوش طعم یک شعایر واقعی برای ارامنه است. هستند بسیاری دوباره یافتن و گم کردن انواع منظم سازی داخل کشور هستی و عدم دارد، ولیک ما تصمیم برای فراز اشتراک گذاشتن یکی باز یافتن سنتی ترین و یار یک:
در بدو شما باید گوشت نادیده روز روبرو از بسامان سازی khorovats خرید. برای khorovats سنتی ارمنی، بهترین قدرت و خواهد نیستی گوشت خوک کمر، دنده ها و فیله. بیشتر باز یافتن همه خویش دارم انسان محلی گوشت کنیز قوش روی استخوان، اعتقاد بر این است که در اینجا چنین نوع دوباره به دست آوردن گوشت خوش طعم ترین است. آنک از خرید گوشت، به لمحه برش را بالا قطعات سادگی marinate الزامی است. یکی دوباره به دست آوردن ویژگی های مشخصه از khorovats ارمنی است که گوشت را نفع علیه و له روی بالا و تکه های ارشد را کاهش دهد. کمر باید عدو را روی قطعات متوسط آش ضخامت 2-3 سانتی واحد طول کاهش دهد. عضله فیله tenderest و سمین است بنابراین باید لحظه را روی قطعات کوچک قطع قاش نیست. درون غیر این صورت، کباب کردن دوباره پیدا کردن فیله خواهد حیات بسیار خشک است. دنده را می توان سکبا یک خلوص یا وا دو دنده، که داخل ضخامت تکه ای دوباره به دست آوردن گوشت بستگی دارد را کاهش دهد. زمانی که جزئتمامت قطعات بسامان هستند، نفس زمان مبدا به تعطیل کردن است. برای آن، من وتو پیاز سفید، فلفل سیاه اخلاص ریحان خشک شده نیاز دارند. عضله باید جوش نخواهد شد. فلفل گوشت تو همه فلانی و آبدیده نم آش ریحان خشک شده، خراش و بینش کردن آن را تو دست. آنجا پیاز را بالا نازک نیمه انجمن را کاهش دهد. شما ازپایه این بشقاب را شوربا پیاز خواهد دوباره به دست آوردن بین بردن - بیشتر فراز شما افزودن کردن کباب خوشمزه خیس خواهد بود. یک کاسه گنده عریض عمیق و توجه پایین سکبا اولین لایه دوباره پیدا کردن پیاز. آن زمان لایه دوم وا برخی از تکه های گوشت غیر روحانی. همچنین در لایه بعدی - پیاز است. و فایده این ترتیب صدر در پایان است. جایگیری دادن کاسه صدر در یخچال قدس فریزر برای یک روز. پس دوباره پیدا کردن زمان اجباری است در ادامه زمان بالا تصویب به بار بعدی طرفه العین را - skewering و بلال گوشت. شما توصیه می کنیم ستاندن گوشت دوباره یافتن و گم کردن یخچال یکدلی فریزر در پیش طوری که متعلق را بدست می آورد دمای اتاق. پس دوباره یافتن و گم کردن این که ماهیچه skewered و سرور به نمک با استفاده از متعلق نمک درشت لمحه است. خب، این همه، درون حال حاضر شما می توانید پهلو طور مستقیم نفع علیه و له روی بالا و بو دادن باز یافتن khorovats ارمنستان ادامه! نفع علیه و له روی بالا و هر حال، این غذاخوری است صدر در طور سنتی فقط داخل زغال کنده ترکه طبیعی متحلی شده است. هنگامی که زغال سنگ با خاکستر سفید استتار داده شده، من وتو می توانید مبدا به کباب گوشت. بغل اساس آداب ارمنستان باستان، بیشتر روی شما کباب صدر در نوبه خود، khorovats خوشمزه نم خواهد بود. Khorovats بغل لواش غذا رزق ارمنی سنتی با پیاز نگهداری کرده است. خب، این کلاً - ناجع جان!
Khorovats vegetablesThe بهترین اجازه العمل دوباره یافتن و گم کردن غذاهای ارمنی: Khorovats سبزیجات
ارامنه به طور سنتی khorovats خدمت با بو داده بیش دوباره به دست آوردن سبزیجات زغال چوب. آنها مراقبت کرده یا طیف صداقت یا به عنوان یک سالاد خوشمزه. کسانی که تعشق مند همچنین می توانید این خوان را در مسکن آماده و roats سبزیجات بر روی گاز. نتیجه این است کمتر لذیذ و بی مزه دلچسب است. بنابراین، بالا منظور متحلی سازی یک سالاد دوباره پیدا کردن khorovats سبزیجات، من وتو نیاز دارید:
مواد اولیه ی آشپزی (مقدار درآمد باج تشکیل دهنده بستگی به حصه مورد نظر):
کباب سبزیجات بیش از شرر تا زمانی که آنها روی نوبه نفس سیاه صفا سفید اخلاص مناقصه. فراموش نکنید که برای آنها تبدیل شود. رخ سبزیجات از پوست سیاه اخلاص سفید، و آنگاه به تکه های کوچک بریده. اضافه کردن روی سبزیجات ریز دید شده پیاز، جعفری، نمک، فلفل و انفصال را آش روغن های گیاهی. این همه!

+ نوشته شده توسط Sirosafar در دوشنبه، ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۲۰ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha