تبلیغات

کشف به موقع فقرآهن و سر پشه دره پیش گرفتن رژیم های غذایی غنی از این بسیط و یا حتی درمان دارویی، می تواند هرچه سریعتر آسیب های ناشی از این کمبود درب بدن را تن پوش دهد. ولی چگونه می توان میزان سطح چدن در بدن را قدر گرفت؟ ارتکاب یک آزمایش خون؟!


در نهایت تصاویر سود از پردازش این نرم آلت حاوی اطلاعاتی ١٠٠ برابر بیشتر نسبت ماسبق خواهد بود. با این نرم وسیله پردازشگر و مجموعه نوری، کاربران می توانند میکروسکوپ های نفهم و قدیمی خود را به یکباره ترقی رزولوشن داده و از تصاویر عاقبت بیشترین دانسته ها را استحصال کنند.
محققان فرانسوی موفق به کشف بزرگترین ویروس عالم به طول یک میکرومتر شده‌اند که نوبت برابر حد مگاویروس است.
به گزارش سرویس علمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مگاویروس به طول 440 نانومتر پیش از این، نام آدرس بزرگترین ویروس عالم را از لحظه خود کرده بود، ولیکن محققان منوال جدید ویروس موسوم به «پاندورا ویروس» را تو سواحل شیلی و استرالیا کشف کرده اند.

فروش ویسکومتر


با پیشرفت تکنولوژی، آرزوها دیگر مدخل سرپوش حد رجا باقی نمی مانند و بسیاری از آنها به ایده ها و آخر طرح های کاربردی تبدیل می شوند. یکی از این طرح ها که حالا به مرحله تجاری رسیده است، تبدیل موبایل یا تبلت به میکروسکوپ مستعد حمل است. تا به حال شرکت های مختلفی لنزهای ویژه دوربین تلفن های هوشمند و حتی چند میکروسکوپ را به بازار ارایه کرده اند. اما به نگاه می گروه بهره که این میکروسکوپ تازه انتساب به مدل های قبلی توانایی های بیشتری دارد. 

+ نوشته شده توسط Sirosafar در سه شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۹ بعد از ظهر، ۶ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha