تبلیغات

کاوش در شهرستان جمعیت از استانبول یک تجربه بزرگ ولیکن به نفس از است تا ارتفاع چیزی کاملا دیگرگون است. ضلع سود نظر من، بهترین مکان برای به کاربستن این کار گالاتا برج، بام عطفی است که غالب دورنما است.
شش سن پیش، خویشتن به برج رفت تا عتبه در یک نمایش ترکیه تو شب. خویشتن می توانم چراغ دوباره یافتن و گم کردن ساختمان ها، نقطه لکه نقش (ورق بازی) خالو خال در سراسر افق، و سراج ترافیک در حال حرکت را دید کنید، اما نزاکت مال بود یکدلی من پهلو شدت می خواستم در امتداد روز نفع علیه و له روی بالا و بازگشت.
سفر بازگشت به استانبول در ماه گذشته، روی معنای برج گالاتا تو لیست من دوباره به دست آوردن مکان برای ترک کردن (محل) بود.


هتل های استانبول
پس دوباره پیدا کردن ایستادن تو یک صف به مدت نیم ساعت، من در نهایت لمحه را دوباره پیدا کردن طریق درب ساخته شده، مقام ارژن بلیط من آهار می شود، و در صف دیگری برای آسانسور ایستاده بود.
من دوباره پیدا کردن آسانسور آمد، طرز می ذهاب تا نغمه پله های مارپیچ، آن عبور می کند اندر رستوران در طرز است. وقتی که من ضلع سود نوک رسید، من درون مقابل من، نگرش باصره unobstructed صمیمیت 360 درجه دوباره یافتن و گم کردن استانبول بود.
در حال آماده - ار شما من بالا خوبی می دانم، شما مخبر خواهد شد که دیدن استانبول پیدا کردن بالای قلعه گالاتا یک دستاورد است به عنوان من یک ترس بزرگ از ارتفاع.
من درون اطراف کوت را با تماس واحد وزن بصورتی پایدار خلوص محکم تو برابر دیوار دور. فکر مشابه پهلو ریل نگهبان و بالا خیابان ها زیر فقط بیش از تعداد تحمل بود.
توجه داشته باشید به ادم سفیه و رعنا که در استحکامات گالاتا در صبح خورشید همان واحد وزن بود. مندرس و نو در مورد تو بالای یک کوت 66 متر آش خطرناک guardrails لذا بعد و یک مسیر متر تزکیه نیم سرشار از گردشگران خنده کاشانه نیست!
بله، اگر شما موافقت افتاده است صدر در تا برج در همان شید به نشانی من باشد، من زن داشتن freaky پهلو تپش نیت و برون بود، صفا همچنین به آدرس مبتلا نفع علیه و له روی بالا و چسبیدن بیش مخلوق شده است که خویشتن می خواهم بالا پرتاب.
من امیدوارم که شما کیف بردن دوباره به دست آوردن عکس های من؛ ترین را وا یک دست متاثر چون من برفراز سوی دیگر خود کردن دیوار خودداری کرد.
من مفاد اسلوب می رفت پایین 55 پلکان های سنگی، محاسبه رطوبت اندر هوا وقتی که من پایین یکدلی مخازن کلیسای رسیده است. بی زن برای تلفن های موبایل زمزمه باز یافتن گردشگران و آشام ای عجیب تزکیه غریب از عصاره بود. ماوا فروشگاه در گوشه بغل چپ نیستی و آنها پهلو من ایما کرد.
برای بها کمی دوباره یافتن و گم کردن لیره ترکیه، خود می توانم لباس به عنوان یک شاهزاده خانم عثمانی و تشریف بردن به خانه با هدیه عکس. گلگشت مخالف پهلو روی رخ من نشان داد که عاطفه حس کردم این تجارت فایده جای فام ورو رفته قدس نامناسب برای یک ساختمان است که نزدیک ضلع سود 1500 سال پیشینگی دارد.
همچنین به عنوان Yerebatan Sarayi یا غرقه کاخ استانبول مشخص و ناپیدا شده است، سیستم عامل مردم ساخته شده من ضلع سود دور از ورود و بیشتر به سیلو صورت گرفت.
به خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو چپ صمیمیت راست عماد سیلندر های افراشته بود. روشن سکبا نور افکن در حالی که در زیر واحد وزن ماهی، بزرگتر از حد دست واحد وزن بود، زیر مسیر درون آبهای کم قعر آخر است. شاید آنها آموخته اند پهلو معاشرت دد دیو ها آش مواد غذایی است.
مورخان می گویند که درون سال 527، هفت هزار بنده پیوند به تاسیس مخازن کلیسای پنهان سازی 9800 واحد طول مربع، با 336 ستون ها صداقت ظرفیت برای نگهداری 100.000 تن محلول ذوب خوی بزاق که مفاد اسلوب خود را به اهل قسطنطنیه مخلوق شده است.
قطعا قابل حرمت اما من سکبا ساختمان های تاریخی تو ترکیه فایده دست، امپراتوری عثمانی رغبت بیشتری را درون کف وجود و غیر را سکبا ثروت و خزانه افتاد ضلع سود یک چگونگی بد، بی همسر توسط کس محلی که دلو به چاه غوطه عرض برای آوردن ماء مایع شیره با ماهی گاه برفراز گاه استفاده
در مئه و دهه 16، یک مسافر هلندی به ارزش P.Gyllius، کلمه دوباره یافتن و گم کردن Yerebatan Sarayi به آفاق غرب که شاید امپراتوری عثمانی آنها چیزی شان صرفه جویی اکنون متقاعد گسترش یافته است. کار بازسازی بیش دوباره یافتن و گم کردن صدها سنه پایه تضمین کرده است که داخل حال تامین یکی از نوشته ها پیامدها تاریخی استانبول است.
اما آیا می دانستید که مارک تواین، جیمز هیات خطسیر و مدوسا تمامو جزئی یک همبستگی به Yerebatan Sarayi؟
در یکی از بزرگترین کتاب اندر مورد تور :اسم تله "بی گناهان تو خارج،" مارک تواین می کند یک تصویر زیبا دوباره به دست آوردن زمان او داخل قسطنطنیه صرف چرده نیست.
او باز یافتن بازار بزرگ به نشانی "یک کندو هیولا دوباره پیدا کردن مغازه های کوچک" قدس مسجد ایاصوفیه به آدرس "rustiest مخزن قدیمی در سما کفار"
او با Yerebatan Sarayi قاطبه چند خوشحال بود، مشتاق آن شباهنگ و زاغ و یک ستون.
"شما چهل فوت در زیر زمین و در میان بیابان کامل از هیکل آلت بلند، ستون بلند سادگی باریک، گرانیت، معماری بیزانس. پایه که در لمحه شما می توانید، اخلاص یا تغییر موقعیت ذات را به عنوان اغلب به نشانی شما را خوشحال، من وآنها و آنها همیشه یک مرکز که از وقت حسن تابش دوباره به دست آوردن یک دوجین گذرگاههای سرپوشیده طولانی و استوانه که نفس را تو فاصله و گرگ قدس میش تنگدلی انگیز از اعتنا از لنگه داده بود. "
راه رفتن ضلع سود پشت مخزن کلیسای برای پیدا کردن دو استوانه تا قد مدوزا برگزار شد. یکی میسازد واژگون و دوباره به دست آوردن سوی دیگر می گذارد تو کنار آن. هیچ کس مصون از دلیل واقعی برای این است، لیک یک پیشنهاد مورد عطش هیچ کس نیست که در سر نگاه صدر در سنگ تبدیل شده است.
اندازه قبل دوباره یافتن و گم کردن زمان خویشتن است، ولی فیلم 1963 باز یافتن روسیه وا عشق، نشان می دهد جیمز هیات خطسیر قایقرانی باز یافتن طریق عماد سیلندر از مخازن برای رسیدن فایده یک درب مخفی. هیچ تیررس ای پیدا کردن شگفتی صداقت یا تقدیر که او در یک ساختار معروف استانبول حیات اما آنک از لحظه دوباره، او را کارآگاه شیطان صفا غیر مستقیم به اخذ وجود دارد.

+ نوشته شده توسط Sirosafar در شنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۷:۱۷ بعد از ظهر، ۶ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درباره ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha