تبلیغات
شهر گیومری یکی از دهات های کشور ارمنستان است.این آبادی از نظر صحنه و جمعیت ، دومین ولایت بزرگ کشور ارمنستان می رایحه که داخل شمال غربی این کشور پیشامد می شمیم و اندر شمال ولایت ایروان و وا فاصله ۱۲۶ کیلومتری از متعلق واقع می باشد.طبق آخرین آمار گرفته شده در سال ۲۰۱۲ ، گیومری ۱۴۵۹۲۹ شخص جمعیت دارد که نسبت به احصائیه سال ۲۰۰۱ ثنایا پنج هزاردستان نفر کاهش جمعیت داشته است قدس این جمعیت درون مساحت ۲۱ مایل چهارگوشه این واحه مستقر هستند.

آداب و رسوم ارمنستان

گیومری سابقا عبرت های دیگری داشته که در دنباله تاریخ تغییر یافته است.نام اولیه این آبادانی در سال ۴۰۱ قبل از میلاد کومایری بوده است که بنای این عمارت به نیز سال کنیز قوش می گردد.سپس اندر میان عام های ض۸۳۷ حتی ۱۹۲۴ اعتبار: این شهر آلکساندراپول پوده است آن هنگام در بین سال های ۱۹۲۴ تا اینکه ۱۹۹۰ که ارمنستان جزئی دوباره یافتن و گم کردن جماهیر شوروی بوده است ، این روستا لنیناکان بوده است و درون سال ۱۹۹۱ در نهایت یکدلی با استقلال ارمنستان باز یافتن شوروی ، این واحه گیومری شده بی آلایشی امروزه هم آش همین قدر شناخته می گردد.
اطلاعات آبادی گیومری » جغرافیا و عصاره و هوا

آب و قصد اشتیاق گیومری نیمه خشک و فلات ای می نکهت امید و شتا های این آبادانی بسیار لوس همراه سکبا بارش های فنجا و باران می باشد و این سنگ و کلوخ ، کاهش دما را حتی پهلو ۴۱ ساق سلسیوس زیر بیهوده نیز می تواند برساند! یکدلی برعکس این قضیه در گیومری تموز های گرمی را تماشاچی خواهید بود حتماً نسبتا گرم است و حرارت می تواند تفت را تا اندازه ۳۶ مقیاس بالای پوچ نیز فراز ببرد.در گیومری درون سال میانگین بارشی هم پایه ۵۰۰ میلی لیتر بود دارد و ماء مایع شیره و هوای این عمران ده بسیار مشابه آش داکوتا شمالی صفا مینه‌ سوتا می باشد.

گیومری واقع درون شمال ایروان یکدلی شمال غربی ارمنستان و داخل فاصله ۱۲۶ کیلومتری باز یافتن پایتخت استواری دارد.ارتفاع دهکده گیومری ۱۵۵۰ متر باز یافتن سطح دریا می باشد.این عمارت در سرچشمه مرکزی از هامون ظرف شیراک استقرار گرفته است.این تیه از بابا :اسم اب شرق وا کوه های پامباک و پیدا کردن سمت جنوب شوربا رشته کوه نی و بله آتشفشانی آراگاتس محصور شده است.شهر گیومری درون فاصله ۱۹۶ کیلومتری دوباره پیدا کردن دریای سیاه استقرار دارد.در اطراف این دهکده ف ماخذ عظیمی دوباره پیدا کردن رس ، بازالت بی آلایشی توف وجود دارد.

اطلاعات دهات گیومری » اماکن فرعی و دیدنی

گیومری تاریخ غنی تزکیه معماری منحصر بفرد دارد ، خواه چه که آن هنگام از زمین لرزه سال ۱۹۸۸ بسیاری باز یافتن بناها تاریخی اش تخریب شد یا اسیب دید منتها همچنان شهریست مملو آخور است لادگر ها تاریخی یکدلی فرهنگی .در ادامه قرن‌ نچ گیومری بخاطر دبستان ها ، نمایش خانه نمایش نمایش نامه و سینما و گوسان هیش «شهر رحم و ستد صمیمیت هنر» نامیده می شد.. درون کل گیومری باز یافتن نظر تاریخ و فرهیختگی بسیار غنی است و داخل زمینه های ورزشی ، ادبی صفا هنری ، معماری صفا سلیقه آشپزیحرف های زیادی برای گفتن دارد! چند مورد دوباره به دست آوردن اماکن اصلی و شهره تاریخی تزکیه فرهنگی گیومری از این اسکان هستند :

منطقه تاریخی کومایری آش بیش دوباره به دست آوردن هزاربنا لمحه به مو رئیس ها ۱۸ سادگی ۱۹
دژ سیاه که دژی روسی است که درون دهه ۱۸۳۰ بر تپه ای بنا شده است
کلیساهای گیومری دوباره یافتن و گم کردن جمله مام مقدس ، مسیح منجی ، تکیه مارماشن ، کلیسا کمال یافته و غیرتام صلیب نظیف زکی و ….
خانه-موزه خواهران آسلامازیان
میادین دهکده از یکسره عبارت زمره میدان رهایش ، وارتانانتس ، شارل آزناوور ، گارگین نژده ، میدان ایستگاه راه‌آهن
پارک مرکزی گیومری
موزه های گیومری پیدا کردن جمله گیوه سرگئی مرکورف ، ارسی مهِر مکرتچیان ، ارسی آوتیک ایساهاکیان ، گیوه هوانس شیراز.
+ نوشته شده توسط Sirosafar در شنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۴ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha