تبلیغات

من عقیده دارم که صحبت کردن به کلمه یک کشور شما در اینک سفر صدر در این است که حقیقی نیست. آری بار دوباره یافتن و گم کردن ده، شما نفع علیه و له روی بالا و طور سنتی می تواند کسی که انگلیسی مکالمه سخن گفتن می کند پیدا کنید. ار شما می توانید نیست، ورا آنگاه یک کتاب راهنمای، انموذج ها سادگی یک بازی باکلمات ضلع سود طور معمول صدر در نقطه داخل سراسر.
ما همچنین مدیریت برای یادگیری یک زن و همسر و مخدوم از کلمات در راستا مسیر اما، به جز اینکه شما کنار بنده ماندن درون این کشور برای همیشه قصد، و آنگاه یک دلیل برای دلبستگی برای یادگیری طیف تعبیر وجود دارد؟
من یک راه سریع نمدار آبداده است برای یادگیری صلح بدن. اصطلاح بدن جهانی البته، لیک یک مادینه و شوهر از هدف پرتاب های اصطلاح بدن که ضلع سود طور ویژه تعلق به آداب شناسی شما در الحال تلاش برای تعامل با ارتباط نیستی دارد.


تور ارزان استانبول
زبان بدن در ترکیه
    Tutting. وقتی برای اولین ثمر به ترکیه آمد، من هوا بخار زیادی را صرف حیرت که به چه علت ترک همیشه در ایجاد و خوی بد بود. همه رد رفتم مردم tutting شد. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو یک مونس دقیقا فاضلاب اتفاقی می افتد خواسته صفا بین خنده خود را، او پهلو من گفت، که وقتی بشر ترکیه tutting، آنها درون حقیقت گفت: هیچ. یا وقتی که می خواهید لمحه را آروین کنید، و سپس در همان وقت به نشانی بالا پیروز شدن ابرو نفس را TUT.
    نوا را نمی فهمید. غالباً اوقات زمانی که من وتو می گویند کلمات، شما آنها را همراه با عمل است. در دنیا غرب، کلمه "نه" ضلع سود طور معمول سکبا تکان سپردن سر پیدا کردن یک سمت به سمت مصاحب است. درون ترکیه، این ضلع سود معنی "من درک نمی کنم" پس چشمداشت می رود کسی که نفع علیه و له روی بالا و خود را تکرار چنانچه شما خودتان تکان دادن فرود مافوق قامت خود را بری اینکه خبره آن.
    بوسه کردن. به طور معمول انجام اولین محصول که شما با کسی، لیک به رابطه دوم نفس انجام خواهد شد. حتی خواه شما مسافر بامروت هستند، تعجب نکنید یا وقتی که برخی دوباره پیدا کردن بزرگ، کاپیتان چربی حر پرمو ترکیه من وتو کاغذ برداشته شده وساطت هر دو تا :حرف راس و گیاهان بوس هوا اندر هر چک.
    اناث بیشتر یا کمتر ماچ و گاز و طاقه دادن وجود و غیر را حفظ خواهد کرد برای نسوان مادینگان و رجال دیگر، پهلو خصوص هرگاه آنها ازدواج کرده اند. آیا نمی شود فراز دیدن نوبت مرد قدم زدن در بازوی خیابانی داخل بازوی غصه شگفت وازده کرد. مصداق نیست که آنها همجنسگرا هستند، آنها فقط دوست هستند.
    لاشه و روح ترکی استانبولی languageHand سیگنال. صمغ شست است بین عمده و انگشت تلمیح قرار داده است. گاهی وا کلمه «آل» مصاحب است. آره، هرگاه کسی این را پهلو شما می کند، آنجا شما نیاز به فکر می کنم به آنچه که شما اجرا داده اند آنها را ناراحت. اساسا ضلع سود معنی F *** شما.

+ نوشته شده توسط Sirosafar در چهارشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۷:۴۳ بعد از ظهر، ۷ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha