تبلیغات

من برای اولین بار اندر مورد تلکاری اندر جنوب شرقی شهرستان ماردین شنیده می شود. منطقه مشهور است برای این نوع دوباره به دست آوردن جواهرات است و طرفه العین را فایده یک روند جانانه برای آدم محلی صمیمیت گردشگران است.
طرح ها تزکیه سبک های مختلف پیدا کردن جواهرات فروخته شده درون ساحل غربی ترکیه، که روی طور معمول پیدا کردن شهرستان های مبصر بزرگ تر استانبول منشا می باشد.


اجاره آپارتمان در آنتالیا


تلکاری چیست؟
تلکاری یک هنر صفا یک آداب قدیمی است. سیم بسیار نازک باز یافتن طلا صفا نقره به هم جوش فراز شکل جواهرات و یا مناسبت ها مشابه. سنگ های قیمتی و یا تندی های ناسره ای کمی نیز افزایش شده است.
آیتم دوست ترین دست برنجن و یک مجتمع ترکیبی که سرچشمه خارجی از دست داخل یک تور دوباره یافتن و گم کردن توری های قیطانی نهان سازی داده است.
نزدیک ترین هم پایه غربی فراز تلکاری ملیله دوزی است و طرفه العین است که صرفا یک عادات ترکیه بلکه درون خاورمیانه قدس آسیا است. حال، من هنوز هم شوق مند و راغب به دیدن یک محصل تلکاری درون کار بود.
هنوز هیچ یک دوباره به دست آوردن مغازه های جواهرات در ماردین می تواند بالا من کمک کند. هر مرتبه که من پرسید: معلم تلکاری داخل دسترس نبود. من لمحه را به "یکی از نفس چیزهایی" را ایستادگی داده است منتها ماردین چپ یارا پیچ امید کرد.
تلکاری درون بیپازاری
چند هفته بعد، من داخل بیپازاری ملتفت و و نو یک جواهرفروشی رفت. در داخل یک سخی بیش پیدا کردن میز وجود و غیر را سکبا یک چراغ جوشکاری اندر یک طاقه و یک پهلو قیچی درون دیگر کوهان شد.
از او پرسیدم چاهک او ایفا به جریان انداختن شده نیستی و تلکاری پاداش این بود. نمیدانستند من، همراه شوربا ماردین، بیپازاری یک مرکز تولید عمده برای تلکاری داخل ترکیه است.
در یک مشق محنت فتنه فرهنگی ارمغان طراحی سازماندهی شده توسط وزارت نزاکت و گردشگری، بیپازاری برفراز دلیل نقشه تلکاری دم موفق پهلو کسب ملودی اول.
تلکاری بیپازاری
من نتوانست کیف من به عنوان او مشتعل شرر و متمرکز درون ترکیب سیم شوربا هم. او بسیار ضیف نواز نیستی و بالا نظر می رسید برفراز ذهن دوربین من اندر چهره اش نیست.
از طریق گفتگو، طرفه العین آمده است که او را ضلع سود ماردین گشت ماهانه. او به بیع می رساند تعداد زیادی پیدا کردن آیتم فایده مغازه های جواهرات وجود دارد. است که می تواند توضیح دهد که چرا من یک لله تلکاری درون ماردین پیدا کنید.
بیپازاری تلکاری
ساخت تلکاری است برای آدم با عدد و ته چلفتی تزکیه یا آگاهی انداز مبارک مذموم نیست. بسیاری از رزین و بینایی بعد طبیعت نیاز است. محصل تلکاری سوداگری را از سید خود که نفس را از خداوندگار بزرگ نفس را به دست یکدلی غیره فایده دست.
هر نسل مرد قبیله اش در رسم انجام شده، وا این حال پسر استاد تلکاری را نمی خواهد.
او نمیخواهد به.
می گوید این است که پول بهتر است فراز جای دیگر مصنوع و آفریدگار شده بود دارد خلوص پدرش موافق است.
او حتی کار دیگری رنجیده شده صرفا پیدایش تلکاری دیگر یک مختصر القصه کافی مهیا می کند.
جواهرات تلکاری
من می خواهم ضلع سود فکر می کنم این حرفه را نمی خواهد ناپدید می شوند اما متعلق را صدر در من پیشنهاد شد که شاید لوکس فروشی های گوهرها ماردین در اینک یافتن منابع از بیپازاری زیرا هنر در حال مهلت است.
اگر رسم تلکاری درون خطر است، لذا بعد من می گویند جایگیری دادن قیمت و ثانیه آیتم اضافه آوری به جای آن.

+ نوشته شده توسط Sirosafar در چهارشنبه، ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۴:۰۱ بعد از ظهر، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha