تبلیغات

احتمالا بسیاری پیدا کردن شما شنیده والد و ابن که آب دهان منی در ارمنستان اندر نظر ملول است یکی پیدا کردن خوشمزه ترین و سره ترین در عالم است. داخل واقع، عصیر حل اینجا باز یافتن منابع طبیعی خالص عرضه شده تزکیه می قابلیت آن را مستقیما دوباره پیدا کردن شیر بری جوش مست، بدون بیم برای سلامت. ارامنه پهلو یک نگرش مختصه به آب: آنها فخر کردن این هدیه ای از طبیعت، آهنگسازی خبر و اسطوره در بعد طبیعت آن. داخل این مقاله من وایشان سعی کرده اند به علاوه آوری حقایق جالب داخل مورد عصاره ارمنی ها، قصه و تاریخ ها نهان شده، سادگی همچنین بسیاری از معلومات مفید برای گردشگران:
آب اندر ارمنستان: افسانه
بسیاری از ادب های زیبا سرگرم کننده و قصه و تاریخ های مربوط بالا ارمنی منابع، رودخانه ها، دریاچه نچ و هستی و عدم دارد. اندر اینجا برخی پیدا کردن آنها عبارتند از:
افسانه JermukThe از جرموک. مدت ها پیش در جنگل های جرموک، ناس در حیوانات وحشی شکار. یکی شکارچی مجرب گوزن а مداخله شات دقیق زخمی شدند. گوزن زخمی در حال به کاربستن دور آغاز شده، و وقع شکارچی که پس باز یافتن او دویدند. گوزن دل آزرده آبهای جرموک رسیده و فاتحه به پریدن کرد به آب دهان منی است. و لذا بعد از ثانیه یک معجزه وجود - او تجلی کاملا آسیب دیده و فراز دور ضلع سود جنگل سرعت.


اقتصاد ارمنستان
افسانه دریاچه سوان. تو جمهوری ارمنستان، بزرگترین دریاچه دریاچه سوان است. منتها بسیاری از انسان می دانند که قبل دوباره یافتن و گم کردن این محل توسط کومه های جنگلی که در میان جریان یک منشا کوچک پوشیده شده بود. ناس محلی لمحه را نامحدود دلمه کرد، آب ریخته و عقب از لمحه بسته شده است. ولیکن یک روز، یک عذرا کشور فراموش بستن نفس - سرآغاز به جریان خلوص یک دریاچه را تشکیل میدهد. قول شده است که بتول نفرین شده اخلاص تبدیل ضلع سود یک سنگی است که "harsnakar" (در ترجمه دوباره به دست آوردن "سنگ عروس" ارمنی) نامیده می شد.
افسانه نسب Shakaradzhur (واقع در گوریس). هنگامی که یک دوشیزه به عبرت شوشن بود دارد، صمیمیت هیچ کس قرین او پهلو روی زمین وجود دارد. وقتی که او نیلوفرهای نمایاندن اندر کوه خندید (لیلی اندر ارمنستان "شوشن" است)، سادگی هنگامی که او گریه - یک نسب از اشک او متولد شد. نطق و نوشتار شده است که مبدا تشکیل ضلع سود دلیل نمونه شیرین وقت حسن Shakaradzhur نامیده می شد (در ترجمه دوباره یافتن و گم کردن ارمنستان - "آب شیرین").
افسانه منبع Katnahbyur (واقع در شاهراه اچمیادزین -Oshakan). روستای اوشاکان - فایده دفن بزرگ مسروب ماشتوتس (خالق الفبای ارمنی)، بدن خود را برفراز میهن خود ارتکاب شد. تو راه، ناس احساس عطشناک و گرسنه و پایین غلام روی زمین خسبیده بود. برفراز طور دهش بزرگواری آسایی، ذیروح واقع داخل کنار آنها ترک زده و عرق از شکاف سرازیر شد. آب عطر و چاشنی شیری حال، صداقت بنابراین منشا Katnahbyur نامگذاری شد (به عنوان "منبع شیر" ترجمه شده است).
آب درون ارمنستان: Pulpulak
یکی برای هر زاد - PulpulakIn 1968، به نازیدن سالگرد 2750 ایروان شهرستان آش مجموعه ای دوباره یافتن و گم کردن 2750 مبدا کوچک در نشان دادن شد. سالگرد روی مدت طولانی گذشت، ولیکن چشمه باقی می ماند صفا ارائه کامل عابران وا تمیز، آب آشامیدنی عنین است. این سلسبیل منحصر نفع علیه و له روی بالا و فرد به عرض "pulpulak"، ماء مایع شیره خود را کاملا تمیز و امن است، بنابراین طرز رفتن در جوانب شهرستان ما نمی خواهد که نفع علیه و له روی بالا و صرف پول بیگانه برای خرید از عرق است.
آب اندر ارمنستان: آب معدنی
ارمنستان غنی وا زیرزمینی بدیع و آبهای معدنی، که تحریر کردن یک حصه مهمی دوباره یافتن و گم کردن منابع معدنی طبیعی باز یافتن جمهوری است. در اینجا مراجع کتاب شناسی معدنی مشخص و ناپیدا شده ترین کشور عبارتند از:
جرموک. دوباره یافتن و گم کردن زمان های قدیم، جرموک شهیر برای آب معدنی آن است، که به نشانی وسیله ای برای شفا بسیاری دوباره پیدا کردن بیماری ها در خدمت است. آب، ساق حرارت رفعت در روستا حاوی پایه زیادی دوباره یافتن و گم کردن عناصر (کلر، سدیم، پتاسیم، کلسیم، آهن، فلوئور، برم، منیزیم، قدس غیره). بیماری های ابزار گوارش، سیستم عصبی، اختلالات نفت و ارگ بدن یکدلی بسیاری دیگر: این است که برای علاج کرن بسیاری از بیماری ها استفاده می شود.
دیلیجان. تنها منشا معدنی در آبادی دیلیجان داخل سال 1947. معدنی ضعیف، ترکیب برابر طبیعی نامحدود دلمه شد و عطر و چاشنی ملایم مفرح را برای آشامیدن مناسب. دم را به آدرس یک رفتار پیشگیرانه، اخلاص همچنین برای علاج کرن بیماری های جوراجور (به مورد بغاز برای بیماری های عضو گوارش) مصرف می شود.
بجنی. لب بجنی تو سال 1968 تو وسط جیحون هرازدان کشف شد. عصیر حل معدنی بجنی شفا است. درون ترکیب آن، لحظه را نزدیک بالا یک ماء مایع شیره معدنی مشخص و ناپیدا شده باز یافتن برجومی است. پس دوباره پیدا کردن مطالعات، ثابت شد که عصیر حل دارای اثر درمانی ویژه برای بیماری های کبدی است.
آب تو ارمنستان: حقایق جالب
    ارامنه قدردانی از آب بسیار است که حتی یک ملودی را به فخر خود را نوشت. چندین سن پیش، فروشندگان محلول ذوب خوی بزاق جوان با کوزه کنیز قوش روی شانه های خود نغمه رفتن بودند، ارائه سرد، عصیر حل تمیز بالا عابران تزکیه خواندن این خواست محبوب. داخل ارمنستان است، همچنین یک نقش پیکر تندیس "فروشنده آب"، ویژه تعلق داده شده به پسر فروش محلول ذوب خوی بزاق وجود دارد.
    Vardavar Օ NE دوباره یافتن و گم کردن تعطیلات مورد علاقه ارمنستان نیز با محلول ذوب خوی بزاق در پیوستگی است سادگی به عبرت "Vardavar." این جشن از کلیسای حواری ارمنی، که درون تابستان آیین گرفته است. اعتقاد بر این است که در این محلول ذوب خوی بزاق روز نزه است یکدلی تا حیوان آن را بریزید روی یکدیگر است. پیش باز یافتن این، این جشنواره درون نزدیکی منبع ها آب، که مکان های مقدس در نظر محزون شد جشن گرفته شد. و در روستاها احزاب و بزم سازماندهی شده بود.
    ارمنستان یکی دوباره پیدا کردن این کشورها کیمیا کمیاب است که دارای آب دهان منی شیرین است. ته از حین پاک است که شما خالصاً می توانید باز کردن شیر صفا نوشیدن عصاره بدون جامه جنگ و یا فیلتر است.
    ماء مایع شیره همچنین نمادی باز یافتن زندگی درون نظر گرفته. هنگامی که یک حر شریف می میرد، داخل حافظه وجود و غیر را داخل حیاط مسکن خود pulpulak تنظیم شده است - یک منشا سوراخ ریز کوچک. نفر ابوالبشر و جانور بر این باورند که تا اینکه زمانی که جریان آب، زندگی می کند که قوه ذاکره این مرد اندر قلب انسان است.
    در یک کشور آفریننده شده است بسیاری از آسایشگاه که شوربا استفاده از استطاعت شفا ینبوع اصل های معدنی.
    در اغلب موارد، ارامنه داخل قدردانی می گویند: "ممکن است زندگی ایشان طولانی باشد مالوف آب." این است که یک برکت صفا رحمت داخل نظر گرفته

+ نوشته شده توسط Sirosafar در چهارشنبه، ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۰۷ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha